Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nőcsábász fiúk, válaszolnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőcsábász fiúk, válaszolnátok őszintén?

Figyelt kérdés

Elképzelhetőnek tartjátok, hogy egy rendes lány kedvéért megváltozzatok, hogy feladjátok az addigi szabados életet (több barátnő egyszerre; rendes lány fix barátnőnek tartása, de közben megcsalása; flörtölés úton-útfélen)?

Vagy kutyából nem lesz szalonna? Mégha esetleg egy ideig komolyan is vennétek a hűséget, de az idő múlásával jön a kísértés, visszajönne a régi "reflex" még akkor is, ha netán közben elvettétek a lányt feleségül (vgy komolyan összeköltöztetek)?

Na, a lényeg az, hogy aki világéletében egy szédelgő, kavarós, vetítős, enyhén szexmániás vagányfiú, abból lehet mintaférj, vagy úgy jár mint a papája, hogy még öregen is a nőket hajkurászta a(z egyébként szerett) nagymama mellett?


2012. okt. 24. 19:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Persze, ha a lány olyan lenne, hogy miatta megéri. 24F
2012. okt. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
1-es, és milyen lány az, akiért megéri?
2012. okt. 24. 19:28
 3/13 TOMAtm ***** válasza:
hát ha van akiért megéri megváltozni akkor igen :) persze akkor is flörtölne az ember,mert az izgalmas,de akkor csak az az egy lenne akiért érdemes élni és senki más.
2012. okt. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

A nőcsábászok nem azért kúrogatnak minden nap más csajt mert nem találnak normálisat...egyszerűen kihasználják a külső adottságukat,ennek köszönhetően a sok buta liba mind beveszi hogy valóban szeretik őket


Ők beleszarnak a nők lelki világába,csak a testüket akarják,kész


Te meg büszke lehetsz magadra hogy ilyenek kellenek neked

2012. okt. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
4-es, te tévedésben vagy, nem csak a kigyúrt szépfiúk lehetnek nőcsábászok. Ismerek én olyat, aki egyáltalán nem jóképű, vékony alkatú, mégis jó szövegével leénekli a bugyit sok nőről.
2012. okt. 24. 19:31
 6/13 anonim ***** válasza:
Megfog külsőre, de hát ez alap mindenkinél:) Az igazat mondja minden szituációban, nem játssza meg magát a kedvemért, olyan valójában, mint amilyennek az ismerkedéskor mutatta magát. 24F
2012. okt. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Áh...ideig óráig...de a bőréből senki em bújhat ki...ha valaki ki van ábrándulva már ebből az életmódból és biztos pontot keres, és mgtalálja az ok, de az hogy drágám miattad feladom az összes nőmet, emrt szeretlek az elmúlik
2012. okt. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Persze, de ne éröltessük a megváltozás kifejezést, csupán megnyugodni... Nos igen, de látod mi a gond, egy lány se látta be eddig, hogy néha tényleg egy annyi kérésem lenne, bízzon meg bennem. Persze minek ?

Másik, soha nem eröltettem rá magam senkire, most legyek én hibás ha egy pár szó után mint a karikacsapás megy a dolog :-??

Jó beismerem, előfordult, hogy nem hívtam fel egyik napról a másikra de megvolt az oka, alaptalanúl nem csináltam/ csinálok/ csinálnék semmit.

Még egy másik dolog, valahól érdekes mert a lányok szónokolnak(tisztelettel tartozom ha van kivétel), hogy ők a tisztességesek meg stb stb stb, mi meg a bunkó, disznó, félrek*ró banda, de lám ha akar az ember a friss menyecske is ágyba bújt volna csak volt annyi gerinc, hogy " má bocs de mit szól a vőlegényed ehez ? " de erre én használtam ki. Szívre tett kéz, egy ilyenhez nem 2 ember kell ?


A kérdésre a válasz, igen képes lennék egy lány mellett leélni az életem csak önmaga legyen és kölcsönösen bizalomra épüljön a dolog. Semmi más.

2012. okt. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Újabb, nevetséges, naiv "majd mellettem megváltozik" kislány.

Na most képzeld el, hogy menő pasi vagy, aki bármit megkap semmi perc alatt. Akkor ugyan mit tud nyújtani az az egy, hogy az ember feladja ezt az életmódot? Utána majd jönnek a hiszik, elszámoltatások, féltékenykedések, érzelmekkel és szexszel történő zsarolás. Ezt még át átlagos srác sem viseli el, nem még egy csajozógép.

2012. okt. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
9-es, én sem igazán hiszem ezt, ez inkább egy elvi kérdés volt tőlem. Nem is rólam van szó, hanem egy ismerős párról, csak kíváncsi vagyok a véleményekre.
2012. okt. 25. 09:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!