Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért választok mindig rosszul?

Miért választok mindig rosszul?

Figyelt kérdés
Eddig akárhány srác jött be nekem, mindről kiderült, hogy egy bunkó. Egy normális, rendes srácot sem sikerült még kifognom.. Ez most csak szerencsétlenség, vagy esetleg van erre valami "magyarázat"? Kezdek egy kicsit kétségbeesni.

2014. jún. 7. 19:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha MINDIG ilyeneket fogsz ki, akkor igen, akkor benned is jócskán van hiba. Magadba kéne nézni először.
2014. jún. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 aladar12 ***** válasza:

érett férfit nem óvodában, intelligens férfit meg nem bölcsészszakon keresünk.

remélem leesik, hogy a válaszol, hogy rossz helyen keresel.

2014. jún. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Dumálj velem és kiderül vannak még normálisak. (nem összejönni akarok)
2014. jún. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
1-es ezt hogy érted? Választás alatt én arra gondoltam, hogy mikor még nem beszélgettünk meg semmi, csak külső alapján szimpatikusnak tartom. Mi köze ehhez az én belsőmnek?
2014. jún. 7. 19:05
 5/9 anonim ***** válasza:

Na ez a baj látod, nem vagy még elég értelmes és érett.

Naiv is vagy, ha tetszik neked akkor már egyből úgy gondolod h biztos nagyon cuki jófej srác is lehet.


Hamarabb cselekszel mintsem többet gondolkodnál mintsem jobban megismernéd.

2014. jún. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha csak külső alapján ennyire válogatsz,akkor bizony ez lesz mindig.Talán ha nem csak a leghelyesebb srácokat vennéd emberszámba,akik megkaphatnak bármilyen nőt,akkor szerintem lenne talán esélyed normálisat is találni.
2014. jún. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én egy szóval sem mondtam, hogy a leghelyesebb srácokat választom ki, sőt, nem egy barátnőm mondta, hogy sokkal jobb srácokkal is összejöhetnék.. A másik, hogy igen, mivel még nem ismerem, külső alapján választom őket, de benne van a kérdésemben is, hogy miután megismerem őket, kiderül, hogy bunkók, és innentől kezdve evidens, hogy nem jövök velük össze.
2014. jún. 7. 19:12
 8/9 anonim ***** válasza:

Akkor meg semmi probléma nincs.

Vannak akik kifognak 8-10 idióta pasit vagy ugyanannyi idióta csajt míg végre találnak normálisat.

Ha nem teszed szét mindnek a lábad akkor nincs nagy baj.

2014. jún. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nem az én stílusom az egyéjszakás. Akkor csak szimplán szerencsétlen vagyok :D

Köszönöm a válaszokat!

2014. jún. 7. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!