Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Milyen szerintetek a testem?...

Milyen szerintetek a testem? Kizárólag lányok véleményére vagyok kíváncsi!

Figyelt kérdés
[link]

2014. jún. 7. 18:33
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
18f
2014. jún. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:
sajnos női csípőm van :/ eléggé zavar engem is
2014. jún. 7. 18:41
 13/31 anonim válasza:
Most mi a gond, kedves kérdező? Véleménykifejtést kértél, szerintem többségében normális vélemények érkeztek, de te ennek ellenére még mindig elvárod a "normális" véleményeket. Szerintem te nagyon elhitted magadról, hogy tökéletes tested van és most nagyon sérti az egódat, hogy pár ember kritizált téged.
2014. jún. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim válasza:
nem rossz. :)
2014. jún. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
10%

semmi extra. de legalabb nem hajas!;)

amit a tobbiek hasbehuzasnak latnak, az az orult vekony darazs derekad!:o ez alkati sajatossag, ott be se tudnad huzni, csak a latvany kedveert (hacsak nem kotottel a hatad mogott egy csomot a borodon:D)

Szoval jo alap, de tenyleg atlagos. ha szerelmes lennek beled, Teged latnalak a legszebbnek, de nem vagyok, gondolom majd valaki mas fog latni igy tokeletesnek;)

mondanam, hogy gyurjal, de attol felek tul komolyan veszed es akkor belelovalod magad, aztan addig csinalod, amig tulzasba viszed. egyebkent sportolsz valamit?

2014. jún. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:

Szexi :)

Ettől nagyobb bajod sose legyen, hogy ilyen a derekad-csípőd :)

2014. jún. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:
ha tökéletes testem lenne nem raknék fel képet haha :D és mivel mindig azt írták hogy be van húzva a hasam azért írtam azt amit.
2014. jún. 7. 18:44
 18/31 A kérdező kommentje:
nem vagyok gyúrós! súlyzózom de nekem ez csak kiegészítés. bunyózom (k1-ben és mmaban versenyzem) 4 éve. 71 kg vagyok
2014. jún. 7. 18:46
 19/31 anonim ***** válasza:
A 8-as válaszoló vagyok. Szerintem a karjaiddal, a válladdal, a trapézizmoddal nincs semmi gond sem, csak a csípőd vékony elég látványosan. De egyébként azt leszámítva szép, arányos tested van. (a kezed pedig külön tetszik...ne kérdezd miért...férfias és nem virsli ujjaid vannak...) :)
2014. jún. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek! a derék-csípő problémámra mit javasolnátok?
2014. jún. 7. 18:48
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!