Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A kérdés mindenkihez szól....

A kérdés mindenkihez szól. Jól látom és 17-18 éves korig vannak csak nyitott, kedves és érdeklődő lányok, de utánuk kb.30 éves korig szinte kizárólag öntelt, anyagias és lenéző nők vannak mindenhol? Mi történik 18 éves korukban?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 23. 22:31
 1/9 anonim ***** válasza:
12%
Megdgjuk őket :3
2014. ápr. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 viktorvarga ***** válasza:
44%
jó a meglátásod.ez igyvan.
2014. ápr. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
63%
Végetér a suli, és talpra kellene állniuk. És hát nem megy....
2014. ápr. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
68%
A tiniket elsősorban a fiú kinézete érdekli (ha jóképű vagy, tényleg érdeklődőek; különben utálatosak és lenézőek). Ahogy haladnak az évek, egyre fontosabb lesz nekik az anyagi helyzet - náluk már nem sokra mész egy helyes pofival, kivéve persze az alkalmi dolgokat.
2014. ápr. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Noydra ***** válasza:
65%

18 éves korukra valószínüleg vagy egyszer már nagyon átverik őket, vagy kiégnek szexuálisan (a nagyon r.i.banc fajta), vagy tartós, komoly kapcsolatban vannak.


Így valóban igaz lehet ez. De ne általánosítsunk, csak ez a 3 a legjellemzőbb szerintem...

2014. ápr. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én 25 éves vagyok, de egyáltalán nem vagyok anyagias, velem tuti nem történt semmi.
2014. ápr. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

miért baj az, ha azt nézem hogy van-e terepjárója az embernek, milyen öltöny van rajta, milyen az órája, és hol lakik?

attól neked jobb vagy rosszabb lesz, ha én ezt nézem?

2014. ápr. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
vannak kivetelek ;) 21\l
2014. ápr. 24. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Bocsánat, hogy 25 felett már az álompasi listán szerepel a legyen munkája és nem szeretnék egy munkanélkülivel összejönni akinél mindig csak problémát szül(ne), hogy nincs pénze ezért ne menjünk sehova, mert ciki ha én fizetek vagy éppen persze menjünk és mindent én fizetek. Nem érdekel, hogy utcaseprő vagy milliomos, de dolgozzon, mert nem szeretnék az anyukájához költözni ha arra kerül a sor és esetleg nem is egy csomó lakótárssal próbálnám ki az első közös együttlakást.


Önteltnek, lenézőnek nem gondolom magam, mások szerint sem vagyok az. Nyitott már egy ideje nem vagyok, mert sokan kihasználták és átvertek, mind pasik, mind barátnak hitt emberek. (hát na, az emberismeretem nem a legjobb) Szóval nem csak a nőket kell ekézni, a pasik se jobbak. És nem csak ez a két csoport van, amit felsoroltál. Vannak "normális" lányok is.


24 N

2014. ápr. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!