Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nyitott, humoros fiúk, a...

Nyitott, humoros fiúk, a hozzátok hasonló típusú lányokhoz vonzódtok, vagy pedig az ellentétetekhez?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 14. 18:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
61%
hát nekem volt egy ilyen "ellentétes" barátnőm. hogy mondjam? a végére én is depis lettem. vidám csaj kell, de mindenkinek:)
2014. ápr. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Ahhoz aki normális. :D

Magyarul az ellentétekhez.

2014. ápr. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Én a hozzám hasonlóakhoz inkább :)
2014. ápr. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Amelyiknek nagyobb melle van.
2014. ápr. 19. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
A fiúk a szemükkel lesznek szerelmesek, a lányok a fülükkel. Tehát a fiúk a szebb lányokhoz vonzódnak.
2014. ápr. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
A lányok is a szebb fiúkhoz vonzódnak.
2014. ápr. 20. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
Mindenképpen legyen nyitott és pozitív beállítottságú ő is. Persze nem kell, hogy olyan "viccesgyerek" legyen, mint én, de rendelkezzen humorérzékkel, szóval összességében talán a hozzám hasonlókhoz vonzódom. Ugyanakkor lehet mégsem ezt az irányt kéne követnem, mert olyan lányt nem találtam, akinek több számomra fontos tulajdonsága is van és még külsőleg is tetszik...
2014. ápr. 20. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Thomas511 válasza:

Én nyitott, és humoros fiú vagyok. Viszont eléggé intellektuális az érdeklődésem, és ezt általánosságban mondom. Első éves egyetemista vagyok, de érdeklődésemnek köszönhetően, sok tapasztalatot gyűjtöttem. Ezért merem biztosan állítani, hogy amikor egy fiúnak megtetszik 1 lány, vagy fordítva ( megtetszik - et nem csak külsőre értem ) akkor nem igazán számít a két általánosan elfogadott de igencsak átlagosnak számító közhely : "Hasonló a hasonlóval" és "Ellentétek vonzzák egymást". Jól hangzanak, de hülyeség mind a kettő !

És az sem igaz, hogy a fiúk a szemükkel, a lányok a fülükkel lesznek szerelmesek. Van egy rokonom, ő hivatás szinten foglalkozik párkapcsolati pszichológiával is, és szerintem ő látja helyesen. Az hogy egy lány jól néz ki, és hogy egy fiúnak menő szövege van, ez legfeljebb szórakozóhelyeken elmegy, de messze nem lesznek szerelmesek. Ez csak figyelemfelkeltés. Ha ennek hatására a két fél be tud kerülni egymás intim szférájába ( ez nem azt jelenti hogy ágyba viszed, vagy csak a szutyok mosdóba )egészen mást jelent. De ha sikerül idáig jutni, akkor az elsődleges szerepet a ferromonok veszik át, és helyettünk ők döntik el, hogy lesz e valódi vonzalom. De ez még mindig nem szerelem. De nem is írom le, ha tudni akarjátok hogyan definiálható, akkor olvassatok Müller Pétert. Ha nem, akkor csak éljétek meg és tudni fogjátok. A szerelem csak egymást mélyen ismerő nő és férfi között alakul ki. Első látásra soha, az csak nemi vágy :D

2014. ápr. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
60%

Nos, én 38 éve voltam elsőéves, de csókoltatom a rokonodat, utolsó, de momdd meg neki, hogy tnuljon még valamicskét az életről, mielőtt tanítani akar valakit. A szerelem alapvetően az utódnemzésről szól, és innen nézve könnyen belátható, hogy téves az okfejtése.

Evolúciós oldalról megközelítve a fiú a szép lányt preferálja. Mi a szépség? Harmónia. Melyik nő szép? Az egészséges, életrevaló és az emberi faj jegyeit őrző példány. Tehát olyan, aki kétséget kizáróan egészséges utódokat tud a világra hozni, és jó eséllyel fel is neveli azokat.

A nő (és itt nem a kamaszlányokról beszélek) azokat a pasikat részesíti előnyben, aki meg tudja győzni őt, hogy vele jár a legjobban. Mi kell ehhez, humor, (hiszen a humoros embernek vág az esze), önbizalom, (hiszen aki ezzel rendelkezik, rendszerint valamilyen szinten felette áll fajtársainak) kitartás, (hiszen a kitartó emberek általában sikeresek), stb. Ha megvizsgálod ezeket a tulajdonságokat, azt látod, hogy mind az utód sikeres felnevelésének a pillérei. Persze nem árt emellett izmosnak lenni, ami szintén atavisztikus igény, hiszen az erős hím kölykei nagyobb biztoságban vannak egy hordán belül. (Mára ezt kiváltotta a sok pénz.) Szóval, amiről a rokonod beszél, az a szeretet, amiről én, az a szerelem, és elhiheted, hogy az létezik ellső látásra is. Ritkán, de igenis létezik, és ezt én is tanúsíthatom, ha neked nem elég a rengeteg világhírű remekmű, amik erről szólnak. (A művészek mélyérzésű emberek, ők többször találkoznak ilyennel, mint a rokonod.)

2014. ápr. 21. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Thomas511 válasza:
Köszönöm szépen a tanácsot :) Értékes információkat tartalmaz, de azért a rokonom véleményét is értékesnek tartom. Az előbb találkoztam vele, és ő is egyetért az okfejtéssel, csak eddig nem fejtette ki nekem ennyire részletesen. Nyílvánvaló, hogy nehéz megfogalmazni a szerelem miben voltát. Számomra az egyetlen nem tisztázott tényező, a szerelem és szeretet között definiált különbség. Mert mi a helyzet azokkal, akik már jópár évtizede hűséges és harmonikus házasságban élnek, és azt állítják, hogy még mindig szerelmesek a párjukba, de soha nem született utódjuk ? Vagy rengeteg nő és férfi él akik nem is terveznek utódot ( bár az lenne a normális hogy terveznek ) ők nem is lehetnek szerelmesek ? A személyiség és a ferromonok akkor legfeljebb csak placebo ?
2014. ápr. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!