Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nyitott, humoros fiúk, a...

Nyitott, humoros fiúk, a hozzátok hasonló típusú lányokhoz vonzódtok, vagy pedig az ellentétetekhez?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 14. 18:41
1 2
 11/15 Thomas511 válasza:
Ezt még fontosnak tartom ide leírni, Nick Vujicic kéz és láb nélkül született, mégis családot alapított, és egészséges gyermeke született ... ha valakai, akkor ő példakép lehet azok számára akiknek párkapcsolati gondjai vannak !
2014. ápr. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Látom, van még némi zavar a kérdés körül. Tehát: én nem azt állítom,, hogy Kovács József gépkocsirakodó azért lesz szerelmes, hogy NEKI egészséges utódai szülessenek. Hanem azt, hogy a szerelem azért, a célból alakult ki az evolúció során, hogy ez valóban így történjen. Érted? Az, hogy Kis Aranka nem szül gyereket, és továbbra is olthatatlan szerelemmel csüng a férjén, csak a szabályt erősítő kivétel, és ettől még a dolog remekül működik. Tehát itt nem az egyénről, hanem a fajról beszélünk.

Szerelem és szeretet? Szoktál barkácsolni? Hegeszteni? Képzeld el, amikor két vasdarabot egymáshoz akarsz erősíteni. Elkezded összehegeszteni őket. Hatalmas fényesség és hő mellett a két anyag egymásba olvad. Szerelem. Aztán dolgod végeztével elveszed onnét az elektródát, és a munkadarabok lassan kihűlnek. Kihűlne, lepattog róluk a keletkezett salakanyag és marad EGY darab vasad, ami a kettőből ovadt össze. Szeretet.

Mint minden hasonlat, ez is sántít, de talán sikerült vele rávilágítanom a lényegre.

2014. ápr. 22. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:

Müller Pétert kb. annyira tartom hitelesnek e témában ( és általában véve bármiben) mint egy költőt.

Szép körmondatokat alkot, amit aztán kenhetsz a hajadra. Ő a magyar Paolo Coelho, az üres frázisok világba kiáltója.


Egy mondtatban: Köszönöm szépen, nem kérem.

2014. ápr. 22. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Thomas511 válasza:
Miquel válasza tetszik, és érthető. Szerintem ezt én is elfogadom. Viszont az igazság az, hogy nagyon eltértünk az alapkérdéstől :D Szívesen megvédeném Müller Péter nézeteit, és leírnám miért olvastam el az ő könyveit és Coelho -t miért nem, de nem ezért írtam. Csak azért mert le akartam írni, hogy nem az az elsődleges szempont hogy a lány ugyanolyan e mint a fiú és / vagy fordítva, és ez az én személyes valós eseményen alapuló véleményem :) Viszont csak azért megérte reagálni, mert Miquel legutóbbi válasza nagyon értékes információt tartalmazott.
2014. ápr. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ja, és azt elfelejtettem hozzátenni, hogy természetesen szerelem és szerelem között is különbség van. Hatalmas különbség. Az egyik langymeleg pocsolya, a másik háborgó tenger. Sajnos, ezt csak utólag, a szerelem múltával tudjuk meg, hogy éppen milyen volt. Hogy a tegnapi példámmal éljek, amíg hegesztünk, még szemüvegen keresztül sem látjuk, hogy a létrehozott kötés mennyire erős. Azt csak amikor kihűlt, és lepattogott róla a "zunder", és lecsiszoltunk minden felesleges sallangot, akkor tudjuk megállapítani.
2014. ápr. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!