Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Mit szólnátok, ha egy...

Lányok! Mit szólnátok, ha egy kulturált kinézetű srác az utcán leszólítana és ismerkedésre invitálna?

Figyelt kérdés
Kort is írjatok légyszíves!
2014. jún. 2. 17:53
 1/10 anonim ***** válasza:
51%
Hát, jobban örülnék, ha senki sem jönne oda hozzám...
2014. jún. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
51%
Természetesen elküldeném.
2014. jún. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem utcán kell ismerkedni, elküldeném melegebb éghajlatra...
2014. jún. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
71%
Akkor mègis hol az anyà.tokban ismerkedjünk vazze???!!
2014. jún. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én nem küldeném el, ha jó a szövege. :)

De jó szöveg alatt nem azt értem, hogy sablon csajozós kliséket nyom, természetesen.


24/N

2014. jún. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy meglepődnék. Igazából szituációtól függ, hogy mit szólnék, mert ha sietek akkor teljesen mindegy, hogy ki és miért szólít le- kivétel, ha nem haldokol-, mert elnézést kérek és otthagyom. Viszont ha ráérnék és nem zavarna meg semmit, akkor örülnék.

Biztos az én gondolkodásommal lehet a baj, de annyi az esélye ilyen helyzetben kifogni egy baltás gyilkost, mint szórakozóhelyen vagy online társkeresőn.

(21/L)

2014. jún. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
40%

Biztos, h nem tartanék vele, még akor sem , ha maga Brad Pitt kisöccse az illető. Max egy e-mailcímet adnék, de azt is csak akkor, ha az a fél perc elég volt ahhoz, h teljesen levegyen a lábamról.

29

2014. jún. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
meglepődnék, mosolyognék, meghallgatnám hogy mit is szeretne , és attól függően válaszolnék hogy mindez bejön vagy nem.
2014. jún. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Elvezem ahogy a kisasszonykak el vannnak szallva maguktol... Brad Pitt kisoccse... besz@rok komolyan.
2014. jún. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
Velem valamelyik héten történt ilyen és eléggé meg is lepődtem. Beszélgettünk egy kicsit, de aztán nem találkoztunk többet. :) Bár már kicsit bánom is...
2014. jún. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!