Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A nők ismerkedésnek foglyák...

A nők ismerkedésnek foglyák fel azt, ha a férfi elnézést kér ha nem fér oda a boltban a hűtőpulthoz, vagy ha megkérdezi mennyi az idő?

Figyelt kérdés
2014. jún. 2. 08:08
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
De ha már itt tartunk, ne szopjalak le helyből, amiért voltál olyan kegyes és hozzám szóltál?
2014. jún. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Szerintem a legtöbben nem. A hűtőpultosat pláne nem, de az idő megkérdezését sem nagyon venném annak. Nemrég jártam úgy, hogy otthon felejtettem a telefonom, órám nincs, fogalmam sem volt, mennyi idő múlva indulhat a busz, úgyhogy bőven reális, hogy valaki megkérdezi, mennyi az idő.
2014. jún. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Na látjátok én ezért nem kezdeményezek lányoknál már kb. másfél éve...
2014. jún. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Egyre több a nagyarcú flegma csaj, ez most egyértelműen látszik!
2014. jún. 3. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

13: Nem, te azért nem kezdeményezel, mert képtelen vagy észrevenni, hogy mikor lehet és mikor nem. Az én viselkedésemnek az az oka, hogy kapcsolatban vagyok, érthető, hogy inkább kerülöm az ilyen szitukat.

De ha egy lány kedves és mosolyog, akkor nem értem mi tart vissza attól, hogy kezdeményezz.

Persze nyilván könnyebb most itt erre fogni, mint hogy bevalld, képtelen vagy észrevenni, ha valakinek bejössz, vagy épp ez az, senkinek sem jössz be.

2014. jún. 3. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó. Nem értem azt, hogy miért nem lehet kedves az a lány/nő, akinek van barátja?

Szerintem ez nem túl normális viselkedés. Szerintem egy kicsit túlkomplikáljátok a dolgot.

Ilyen erővel én sem lehetek kedves, vagy meg sem beszélhetek idegen nővel, mert van párom??

Ez régen falun ment így, vicces elavult szokások...

2014. jún. 3. 09:10
 17/25 A kérdező kommentje:

Az a nő, akinél meg bepróbálkoznak, az nyugodtan szólhat, hogy foglalt, ezt megérti egy intelligens pasi...

De ez a játszuk a foglalt nőt elég vicces, meg minden férfiaktól jövő kérdést kezdeményezésnek felfogni nagyon éretlen nőre vall...

2014. jún. 3. 09:15
 18/25 anonim ***** válasza:
Kérdező: Neked vicces, mert a másik oldalon vagy, nekem, aki ha véletlen elmosolyogja magát, mert kedves, majd próbálkoznak, rendszerint nem túl intelligensen és le kell koptatnom és még én vagyok a büdös K. szóval nekem annyira nem vicces. Megértelek, hogy neked kell a kedvesség, de megérthetnéd intelligens pasi lévén, hogy ez kétoldalú dolog és nem véletlen vagyunk ilyenek. Ennyi.
2014. jún. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

elofordult mar, hogy meg kellet kerdeznem mennyi az ido, nem gondoltam, hogy manapsag ennek ilyen nagy jelentoseget tulajdonitanak


amugy a leanyzo tenyleg ugy viselkedett mintha azt kerdeztem volna milyen szinu bugyit huzott reggel, furcsalltam is

2014. jún. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
es azert kerdeztem ot, mert pont o volt keznel, semmifele hatso szandekom nem volt
2014. jún. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!