Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A nők ismerkedésnek foglyák...

A nők ismerkedésnek foglyák fel azt, ha a férfi elnézést kér ha nem fér oda a boltban a hűtőpulthoz, vagy ha megkérdezi mennyi az idő?

Figyelt kérdés
2014. jún. 2. 08:08
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
A hűtőpultost szerintem biztos nem. Az idő megkérdezését már inkább, mert ma már mindenhol és mindenen van óra. Ebből adódóan lehet hülyének is nézik.
2014. jún. 2. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

Azért kérdezem, mert néha itthon a nők olyan flegma fejet vágnak be ha mondjuk véletlenül el kell menned a sorban előre.

Vagy az eladótól kérsz segítséget a ruhaboltban.

Kedvesség elég ritka. Igaz nem várom el, de azért a flegma fej...

2014. jún. 2. 08:18
 3/25 anonim ***** válasza:
Én nem. Időt kérdezni tényleg fura, de megmondom, és slussz.
2014. jún. 2. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Dehogy is. Ezek tök alap dolgok. Miért ne lehetnék én is ilyen helyzetben.
2014. jún. 2. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
82%

*fogják.


Egyébként én egyszer kedvesen, mosolyogva megköszöntem, hogy elállt a srác az útból, erre vagy egy háztömbig követett, meg beszélgetni akart, meg ismerkedni... Na ezért a flegma fej.

2014. jún. 2. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
88%
Hát igen, valahol önvédelem a flegmaság...annyi pszichopata van, az ember lánya inkább alapból tüskét növeszt :)
2014. jún. 2. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
8%
Akkor növesszetek csak tüskét és legyetek hülye, beképzelt p*csák!
2014. jún. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Ja, baromi beképzelt pi**csa lehetek, mert nem akarom, hogy úton-útfélen idegenek szólítgassanak le.
2014. jún. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
14%
Azért miért kell bunkózni, az aku leszólított/követett bunkón tette ezt? Pszichopata moódjára? Mert ha nem akkor ne nyafogj! Örüljetek, hogy vannak még kezdeményező pasik, mert ha így folytatjátok nem marad egy sem
2014. jún. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Nem bunkózom, csak nem vagyok kedves, hanem közömbös. Tényleg ekkora retard vagy, hogy nem tudsz a kettő közt különbséget tenni? Gratulálok.
2014. jún. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!