Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nem vagyok az a beszédes...

Nem vagyok az a beszédes lány, ez baj?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok és még nem volt kapcsolatom... Nem tudok isnerkedni, mert nem vagyok valami jó beszédes...ha kérdeznek válaszolok meg minden, de én már annyit nem kérdezek... Lesz valaha valaki, aki ki tud hozni ebből? Vagy ezt csak elfogadni lehet?
2014. jún. 1. 22:22
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
14%
Biztos kaptál már vagy 10 levelet, azbitteni pasiknak semmi sem baj, egy a lényeg: puncid legyen!
2014. jún. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim válasza:

Lehet hogy te vagy a női mefelelőm :)

Én sem szeretek "csak úgy" beszélgetni, ha nincs miről. Nem hiszem hogy ennyi idősen komoly kapcsolat(ok)at kéne tudnod a hátad mögött. Csak kíváncsiságból: hány privátot kaptál?

2014. jún. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Erre a válaszra figyelj:


Nagyon kitartónak kell lennie ahhoz valakinek, hogy egy ilyen lánnyal legyen valami. Nem azért, mert csak az érdemel meg, hanem mivel szimplán nem mutatsz semmilyen érdeklődést a másik felé, senki nem fogja keresni a társaságod.


A nem túl beszédes és a kb. teljesen elzárkózott között van különbség...


Vagy mit gondolsz, jó a másiknak folyton kérdezgetni, te meg úgy csinálsz, mintha tennél rá magasról?

2014. jún. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

# 11 Ha írtam volna neki, akkor az azért lett volna, mert én is ilyen vagyok, csak fiúban.

Csak hát pont emiatt nem is írtam.

2014. jún. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

11-es vagyok, tapasztalatból írtam azt, amit.

Még egy olyan kérdésre is, mint: Ki akar ronda lánnyal ismerkedni? Kaptam vagy 15 levelet.

2014. jún. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Volt egy "kaocsolatom", ami tiltott és lehetetlen volt, és vele tudtam beszélni, ő mondta, hogy ahoz képest, hogy nem vagyok beszédes, elé jól nyomom a dumát...szóval, ha megismerem az illetőt, akkor tudok vele beszélgetni, nagyon is sok témáról szerintem...csak az ismerkedés nem megy, mi el ugy érzem, hogy nem vagyok elég jó, vagy épp az illető gúnyt akar belőlem űzni, vagy valami ilyesmi...
2014. jún. 1. 22:50
 17/21 anonim ***** válasza:
0%
Pszichés énképzavar. elmeorvos javalt!
2014. jún. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
# 15 Sok szép lány tartja magát annak, meg különben is, a ronda az nem a legrosszabb dolog, ami egy lány lehet.
2014. jún. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

1. mennyi levelet kaphattál itt a kérdésedre...

2. Mi hatalmas pár lennénk, kb ugyan ez vagyok élőben. Első randi: hogy vagy? jól... majd a végén: na szia... szia... :D

2014. jún. 2. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Nem baj, sőt, én szeretem a csendes lányokat. Nyugi, mások is.
2014. jún. 2. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!