Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nem vagyok az a beszédes...

Nem vagyok az a beszédes lány, ez baj?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok és még nem volt kapcsolatom... Nem tudok isnerkedni, mert nem vagyok valami jó beszédes...ha kérdeznek válaszolok meg minden, de én már annyit nem kérdezek... Lesz valaha valaki, aki ki tud hozni ebből? Vagy ezt csak elfogadni lehet?
2014. jún. 1. 22:22
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
61%
a-a
2014. jún. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
de ha érdeklődsz valaki iránt akkor tuti kérdezel, amugy meg ezen simán tudnál változtatni ha már így észreveszed és problémaként fogod fel, minden csak elhatározás kérdése :)
2014. jún. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
9%
Meg fogod szívni. Rakás ilyen csajt ismerek, akik nem kellenek senkinek, mert kukák. :S
2014. jún. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Én örülnék neked,sokkal jobb tulajdonság mint egy olyan csaj akinek csak úgy dől a száján a baromság és abba is beledumál amibe nem kellene :D
2014. jún. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Nem baj, ha ezt tudod mással kompenzálni.

Lehet rajta javítani, de neked is akarni kell a változást.

2014. jún. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
91%
Lehet hogy eddig nem találkoztál a megfelelő személlyel. Majd találsz valakit akivel megvan az összhang és jól el tudsz beszélgetni. :)
2014. jún. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
10%
Elég unalmas lehetsz.
2014. jún. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok, nyugi. Adódik majd alkalom tuti!

Nekem pl olyan melóhelyem lett 1 hónapja ahol emberekkel tudok találkozni, beszélgetni. Eladó lettem a városközpontban egy forgalmas helyen. Ez segít kicsit közelebb kerülni az emberekhez és mellette edzek ami önbizalmat ad.


Javaslom neked is az utóbbit :)

2014. jún. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
#6 ez a megfelelő személy hülye duma. Mondjuk én pasi vagyok, de szinte bárkivel el tudok beszélgetni. Ez emberfüggő. Nem megfelelő partner. Máskülönben ha a boltba is bemész és nem mondod, hogy neked fél kg máj kell, akkor a boltos sem fogja kitalálni mi a szart akarsz. :)
2014. jún. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Ha még szép is vagy, akkor első osztályú. Én szeretem a visszahúzódó, csendesebb lányokat. :D
2014. jún. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!