Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csendes, visszafogott fiú és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csendes, visszafogott fiú és életvidám, állandóan nevetgélő, beszédes lány (de nagyon nem egy plázacica típus) között lehet egyáltalán kapcsolat?

Figyelt kérdés

Szóval ahogyan a kérdésben is leírtam, adott egy elég visszafogott, normális, de mindenkivel kedves srác, aki soha nem mutogatja magát mindenki előtt, soha nem akar a középpontban lenni. Róla egyből ez az idézet jutott az eszembe (bocsi, de nem tudom pontosan, hogy melyik filmből származik) "Valószínűleg soha nem fognak szobrot emelni rólam, és az emberek rajongva futni utánam. Lehet hogy hamarosan már a nevemre sem fognak majd emlékezni. Az életemnek azonban már biztosan volt értelme: megtanultam őszintén, tiszta szívemből szeretni valakit, és ez nekem már elég."

Mellette van egy olyan lány, aki mindig, de tényleg mindig mosolyog, egy üde színfolt a társaságban, mert a körülötte lévőknek is mosoly ül ki az arcára, maga a lány viszont nem egy üresfejű cicamicamaca, aki szintén nagyon kedves szokott lenni mindenkivel.

Szerintetek működhet a kapcsolat két ennyire elég eltérő jellemű ember között, vagy itt is érvényesül a "hasonló vonzza a hasonlót" elve?


2013. okt. 9. 20:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
mér ne működhetne, de attól tartok te vagy a fiú, és a lány nem akar :D
2013. okt. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem működhet. Korosztály?
2013. okt. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, de mindjárt hányok ettől a leírástól.


"Mindig, de tényleg mindig mosolyog". na persze, mikor fúrják a fogát, akkor is biztosan.


Istenem.


Egyébként meg marha egyszerű. Össze kell jönni, aztán majd meglátjátok.

2013. okt. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Ez engem is érdekelne, mert ez tökéletesen igaz rám és a fiúra akit szeretek :)

14L, 14F

2013. okt. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
szerintem is működhet :) nálam az ellentétek vonzák egymást elv van :) csak szerintem közeledj hozzám,mert ha nem szólsz nemis fogja tudni mit érzel :)
2013. okt. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
*hozzá* előbb hibáztam :)
2013. okt. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Előfordul, bár a csendesebb srácok általában nem kellenek a lányoknak. A többség a nagyhangú, tesztoszterontól duzzadó fiúkra bukik, bárki bármit mond. Csak nézz szét magad körül: melyik típusnak volt több barátnője? (Vagy melyiknek volt egyáltalán barátnője?) Nyilván nem a mennyiség a lényeg, csak arra próbálok célozni, hogy bár sokan szeretik hangoztatni, hogy ők roppant megértőek, és rendes, kedves srácot akarnak, a valóságban az esetek zömében mégse ilyen kell nekik, plusz a jófiúkat unalmasnak tartják. Szerintem a srácnak lehet minimális esélye, de azért ne élje bele magát a dologba, és hát azért a szó jó értelmében valamivel mégiscsak ki kellene tűnnie a tömegből, és az "úriemberek" legtöbbször max. csak havernak jók, de nem szeretnek beléjük a lányok. Persze "csodák" mindig történhetnek, de a csendesebb srácok alapból hendikeppel indulnak. Én legalábbis ezt látom.
2013. okt. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
18 évesek vagyunk mindketten. Egyébként nem túloztam sokat azzal, hogy mindig mosolyog. Az a pozitív energiabomba, amit áraszt az állandó jókedvével, szerintem még a legdepressziósabb embert is magával ragadja :) Nyilván azért én sem ilyen fogorvosos extrém példára gondoltam, hanem úgy általában.
2013. okt. 9. 20:25
 9/13 Sinead ***** válasza:
Én is hasonló cipőben járok, mint Te. Én vagyok a fiú, ugyanígy visszafogott. A lányra is illik a leírás. Én 17 vagyok, ő 16. Úgy vagyok vele, hogy ha lesz valami lesz, ha nem akkor nem. Igazán nem is töröm magam feleslegesen.
2013. okt. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha nem nagy baj, hadd kérdezzem meg, hogy melyik megyében élsz? Hátha... :D
2013. okt. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!