Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy 27 éves fiú, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy 27 éves fiú, aki állandóan kutakodik utánam?

Figyelt kérdés
23 éves lány vagyok,dolgozom,van egy lakótársam de mi anno együtt voltunk,neki is van barátnője.és nekem is sajnos 6 hónapja megismertem egy idióta gyereket sajnos aki agyilag beteg:S de szerintem énis,hogy foglalkozom vele.szóval.van ez a 27 éves fiú,ő nem dolgozik semmi,otthon él az anyukájával és a tesójával,ráadásul 5 gyerek van .a szülei már ki akarják tenni otthonról.kb 2 hete van,én dolgozom,múlthéten beteg voltam így dolgozni nem mentem be.ő folyamatosan át jött hozzám pedig nem hívtam át.mert ,hogy neki otthon szar a helyzete.oké mondom de ne szokj rá,így is hónap vége van nekünk is alig van pénzünk de át,jön és hogy ő éhes szomjas,jó oké nem sajnálom tőle az ételt de akkor is.elszívja a cigimet mindent,amúgy is egyszer ideges volt és szét tört a lakásomba mindent,és most arra vár,hogy én hozzam el otthonról úgy,hogy ő nem dolgozik,most hétvégén elkeltet mennem sajnos,így nem tudtam vele lenni,erre kutakodik utánam,hogy én merre dolgozom,és meg talált,egy ingatlanirodában,és,hogy ő oda megy ahova dolgozom stb,arról nem beszélve hogy a fiú vagdossa az ereit,nem normális xanaxozik mindent,mit kéne tennem tanács? kutat utánam,itthon elvesz t9ölűnk minden,és vagdossa magát...

2013. szept. 23. 19:40
 1/8 anonim ***** válasza:
ez egy beteg állat, többé be ne engedd, vagy hívvd a zsarukat, ha nem tágít
2013. szept. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
-v
2013. szept. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

"de szerintem énis,hogy foglalkozom vele"


Itt van a tételmondat. Ezen kéne változtatni. Ha erőszakossá válik, akkor rendőrség.

2013. szept. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Rendőrség megoldja.(zaklatás)

Onnan mehet a zártosztályra, meg a gumiszobába.

2013. szept. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Te nem régen már feltetted ezt a kérdést...!
2013. szept. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Utoljára a Mónika showban hallottam ilyen történetet.
2013. szept. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Először is mondd meg neki finoman,hogy álljon le,aztán durván küldd el a pitsába! :D
2013. szept. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
te írtál a múltkor is? ne engedd be. még mindig ennyire egyszerű
2013. szept. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!