Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » LÁNYOK miért csináljátok ezt?

LÁNYOK miért csináljátok ezt?

Figyelt kérdés
Épp egy barátommal ültem egy szép étteremben,és mellettünk ültek egy lány épp beszélt a barátnőjével ,és azon kaptam magam hogy közbe engem néz.
2014. jún. 1. 15:34
 1/9 A kérdező kommentje:
szóval a barátnője épp beszélt hozzá,de engem sasolt
2014. jún. 1. 15:35
 2/9 anonim ***** válasza:
Logic lvl -
2014. jún. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
#2 :DDD
2014. jún. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha lány vagy akkor valószinüleg jól nézel ki illetve tetszett valami rajtad neki irigyli a szemed hajad alakod nem tudom ha fiú akkor nyilván azért mert helyes vagy ... de miért zavar ez ennyire na és akkor mi van sokan megnéznek egy jó pasit csajt az utcán vagy akárhol ... ha zavar ülj ugy hogy ne lásd aztán kész
2014. jún. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
2-mi?
2014. jún. 1. 15:37
 6/9 anonim ***** válasza:

Mert tetszel neki,gondolom ezt akartad hallani:))))

Vagy azért nézett,mert vmi ronda/vicces volt rajtad:D

Vagy te vagy ronda.......

2014. jún. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

kit érdekelnek ezek szönyella?

én csak kérdeztem,hogy minek néz ha valaki hozzábeszél

2014. jún. 1. 15:39
 8/9 anonim ***** válasza:

Istenem.. Ezt ... -_- Most mi honnan tudjuk hogy minek néz miközben más beszél hozzá? Adtunk egy rendes választ, hogy valszleg tetszel neki, de az téged nem érdekel, mert téged a érdekel hogy minek néz... Mégis ezt miért írtad ide ki???

:'( Segítség!!!!

2014. jún. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja mert egy pasi nem szokott csaj nézni, ha épp beszélget közbe, sőt utána se fordul egynek se.... nyilván a pasiknak is van ilyen reakciója, amúgy meg ha nekem beszél valaki, még simán tudok rá figyelni akkor is, ha pár pillanatra másfelé nézek, mi van ebben olyan különös? Azért mert a szemem jobbra néz, még hallok a bal fülemmel, sőt a jobbal is, mi köze ahhoz, h merre nézek?
2014. jún. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!