Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, miért csináljátok ezt?

Lányok, miért csináljátok ezt?

Figyelt kérdés

Ismerkedek egy lánnyal neten. 2 hét alatt 1szer írt ő, de azt is csak kb azért, mert előtte nap mondtam, hogy ő sose ír. Nem hinném, hogy le akar rázni, mert, ha én ráírok, akkor meg tök jól elbeszélgetünk, nem 10 percenként ír, nem szótlan.

Tudom, hogy nem mindenki ilyen, de mégis miért lehet? Nem ismert még meg eléggé? Vagy?



2014. febr. 20. 21:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehet csak nem akar tolakodónak tűnni, vagy úgy van vele, ha annyira érdekel téged, akkor keresd te.
2014. febr. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ja, és tegnap kirakott egy olyan posztot, hogy egy nőnek akkor számít valamit a pasi, ha keresi pl ír neki v telefonon
2014. febr. 20. 22:00
 3/9 anonim ***** válasza:

Rakj ki egy olyan posztot, ami azt jelenti, hogy néha a nő is keresse a pasit, ne az futkározzon utána. :)


Legalább is ha tetszene valaki, biztos én is írnék neki, mert pont hogy attól félnék, azt hinné nem érdeklem.

16/L

2014. febr. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
52%
én sajnos ugy vagyok vele mint az a lány akivel ismerkedsz :) a büszkeségem sokkal nagyobb annál,hogy én irjak rá vagy én keressem,akármennyire is tetszik :) nekem is volt már olyan fiú hogy bármit megtettem volna érte,de sosem irtam rá magamtól,miközben alig vártam hogy rám irjon :)17/L
2014. febr. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De ez mire jó? Tök elkeserítő, hogy teperek, aztán semmi jele annak, hogy ő is akarna valamit
2014. febr. 20. 22:43
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy miért sérülne attól bárkinek is a büszkesége, hogy ő is mutat érdeklődést a másik iránt, és nem csak a sült galambra vár. Nem térdre kell borulni előtte, csak ráírni. Ha pedig a másik megunja ezt, még ő csodálkozik.
2014. febr. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ez a lényeg, pontosan.
2014. febr. 20. 23:00
 8/9 anonim válasza:
én pont így voltam, csak az a fél, aki soha nem írt a srácra. tudod, miért? mert féltem, hogy azt hiszi nyomulós vagyok. szerintem ez a lány is így van! mondd meg neki, hogy ha beszélgetni akar, akkor bármikor irjon rád!
2014. febr. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azért mert az ilyeneknek, csak a neten nagy a szája. HA annyira várja hogy írj, ne törődj vele.Ha nem ír, majd fog az egyik kis rib..anc is így tett nálam. Nem törődtem vele, pár nap múlva meg írta is. "Hiányzol, rég beszéltünk" Én meg mondom, engem hidegen hagy mit érzel.Te is csak akkor írsz ha bajod van, vagy ha kell valami. Ne törd magad öcsém :D
2014. febr. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!