Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Leszbikus lányok akik takargat...

Leszbikus lányok akik takargatják ezt a "tulajdonságukat", hogyan csináljátok, miről ismerhetők fel?

Figyelt kérdés

Van egy csaj, akiről nem tudom, hogy lezbikus-e, baromi jól néz ki, de még nem volt kapcsolata és szinte csak lányosan kinéző fiukat láttam vele (persze nem kapcsolat céljából), ha éppen nem lányokkal volt egy társaságban.


Ti leszbikus lányok (akik takargatják ezt), rátok illik ugyan ez a dolog? Miről ismerszik meg egy ilyen lány? Írjatok dolgokat, amikből világos lesz, hogy igen vagy nem.


A csaj 21 éves.


2013. okt. 15. 22:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok lezbikus, viszont volt két olyan barátnőm is a suliban. Eléggé fiúsak voltak, amellett, hogy csinosak voltak, hosszúhaj, de mégis volt valami fiús bennük. Persze ezt már akkor láttam rajtuk, amikor még nem tudtam, hogy mi a helyzet velük. Nagyon szerethetőek voltak, hozzáteszem.

A bisexuális lányokon meg nem nagyon lehet észrevenni szerintem, max. buliba, hogy mindkét nemre nyomulnak :D

2013. okt. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
itt más a helyzet, semmi fius kinézet nincs benne, tényleg baromi jól néz ki és ezért nem értem
2013. okt. 15. 22:36
 3/4 anonim ***** válasza:
48%
Ha jó csaj vagy(tetszel neki), és sokat beszélgettek és valóban leszbikus (igen sz-szel írják ;3) akkor előbb utóbb fog valamiféle jeleket küldeni feléd. Szerintem először ismerd meg, mint egy szimpla barátnőt, és megtudhatod, hogy valóban tetszik e és nem csak a külseje miatt szereted. Hajrá :) l/14 bi
2013. okt. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én direkt a lányokat szoktam nézni, tehát tényleg azokat, akiket szeretek, persze van mikor nem merek szemezni, jól megis bántam, amikor egy lánnyal szemeztünk, ott állt mellettem, és rámmosolygott, én meg elvettem a szemem..reménykedtem hogy újra látom a villamoson, de nem történt meg azóta sem....


18/L/L nőies.

2013. okt. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!