Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, ezt pontosan miért...

Lányok, ezt pontosan miért csináljátok?

Figyelt kérdés

Természetesen tisztelet a kivételnek. De ha egy normális, esetleg helyes kinézetű srác, akivel tök jókat lehet beszélgetni bármiről, értelmes véleménye van a dolgokról és tisztel titeket, miért hajtjátok el anélkül, hogy egy picit is jobban megismernétek?

Vagy csak én fogom ki pont ezeket a lányokat? Rászánom magam, hogy odamenjek és leszólítsam az illetőt, szemtől szemben hogy lásson, mert azért ez még mindig jobb, mintha ismeretlenül fbn csesztetnék akárkit, mint ahogy ez ma már működik és kb. olyan lekezelően küldenek el sokszor, hogy öröm nézni.


2014. ápr. 20. 13:50
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
58%
Nem mindenkivel működik a kémia. Lehetsz bármilyen tökéletes, ha nem jön az a szikra.
2014. ápr. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Ebben lehet valami, ez tetszik. És mi a helyzet akkor, ha működik a kémia, mégis így vagyok lekoptatva? Honnan tudjam, hogy nem csak valami hülye logika áldozata lettem? Vagy ilyen nem létezik?...
2014. ápr. 20. 13:55
 3/19 anonim ***** válasza:

Egyrészt, ott van a pakliban, hogy nem teszel neki.

Másrészt nem mindegy mivel mész oda egy lányhoz, ha letámadod rögtön azzal, h ismerkedni akarsz, abból se sok jó fog kisülni.

Meg lehet, hogy pont te kifogod az ilyeneket, amit írtál, mert rosszul állsz hozzá.Ű

Lehet, h más helyen, másik közegben kellene ismerkedned.


23/N

2014. ápr. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Hát az lehet, hogy részedről működik a kémia, az ő részéről viszont abszolút nem. És így már érthető, hogy miért pattint le, nem?
2014. ápr. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ezt naponta 10 srác megteszi velük rajtad kívül. Bizonyára módfelett ügyesen csinálják, hogy a csajok ne kapjanak agyvérzést..
2014. ápr. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
10 srác 1 nap alatt? a legjobb csajoknak nincs annyi aki odamegy, mert nem mer a többség, aki meg mer, azt tényleg nem kellene elküldeni a búsba idióta módjára, lehet ezt szépen is intézni, hogy ne érezze megalázva magát a pasi
2014. ápr. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Persze, benne van az is, hogy nem tetszem nekik és ezt elfogadom... Csak én pont attól félek, hogy nem a külsőmmel van baj a részükről, magyarán olyan dolog játszik közre, amit nagyban befolyásolok és én cseszem el. De most a nagy semmiről ők se fognak csevegni szívesen, másrészt ha kedvesen közlöm, hogy megismerném őket, azzal nem tudom, mi a baj. Nem azért sír ma mindenki, mert beszarik a srácok, vagy ha nem, akkor tuti azért, mert bunkók?
2014. ápr. 20. 14:04
 8/19 anonim ***** válasza:

Csak menj oda hozzá, beszélgetésnek elsőre megteszi bármi nem komoly téma, esetleg ha sok cucca van, kérdezd meg, segíthetsz e neki, ha meg ismered valamenyire látásból, akkor mosolyogj rá, majd nézd a reakciót, de először inkább emberileg próbálj közeledni, ne pasiként, mert ilyenkor azt hisszük, hogy csak arra kellünk, márpedig a normálisabb lányok nem akarnak 1-2szer használatosak lenni;

építs ki bizalmat, de azt csak úgy lehet, ha nem rögtön letámadod, hogy te ezt és ezt akarsz..

2014. ápr. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Elsőnél a pont. Gondolkozhatsz te magadról akárhogy (rendes, kedves, tisztelettudó, helyes, stb.), ha nincs kémia, akkor sajna nincs vonzalom, sem szerelem. És ne haragudj, de egy ilyen dologra én sem "pazarolnám" az időmet. Örülnék neki, hogy vannak még rendes fiúk, de tudnám, hogy ebből a büdös életben nem lesz semmi.
2014. ápr. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Ja, és még annyit, hogy ha van kémia, akkor nincs az az Isten, hogy én lekoptassam azt a palit. :) Úgyhogy itt valami nem klappol.
2014. ápr. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!