Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, ezt pontosan miért...

Lányok, ezt pontosan miért csináljátok?

Figyelt kérdés

Természetesen tisztelet a kivételnek. De ha egy normális, esetleg helyes kinézetű srác, akivel tök jókat lehet beszélgetni bármiről, értelmes véleménye van a dolgokról és tisztel titeket, miért hajtjátok el anélkül, hogy egy picit is jobban megismernétek?

Vagy csak én fogom ki pont ezeket a lányokat? Rászánom magam, hogy odamenjek és leszólítsam az illetőt, szemtől szemben hogy lásson, mert azért ez még mindig jobb, mintha ismeretlenül fbn csesztetnék akárkit, mint ahogy ez ma már működik és kb. olyan lekezelően küldenek el sokszor, hogy öröm nézni.


2014. ápr. 20. 13:50
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
10: én ezt elfogadom, én is tapasztaltam már hasonlót, fordított helyzetben. Tudom, milyen. De attól még a lekezelő stílust nem tudom, miért kell éreztetni. Totál szarul érzem magam az ilyenektől, és már ide írogatok, mert úgy érzem, valamit én cseszek el de nagyon...
2014. ápr. 20. 14:18
 12/19 A kérdező kommentje:

8: ebben is van valami. Mármint nehéz gondolom elérni, hogy ne azt higgye valaki, hogy csak arra kell és azért támadom le, stb.. Én tényleg ismerkedni akarok olyankor, megismerni őt, egyálaltalán, hogy megéri-e még több időt fordítani rá... Akárkivel én se kezdenék ki.

Lehet, nem olyankor kellene odamennem, mikor én egyedül vagyok, ők meg többen lányok..

2014. ápr. 20. 14:20
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

"10: én ezt elfogadom, én is tapasztaltam már hasonlót, fordított helyzetben. Tudom, milyen. De attól még a lekezelő stílust nem tudom, miért kell éreztetni. Totál szarul érzem magam az ilyenektől, és már ide írogatok, mert úgy érzem, valamit én cseszek el de nagyon..."


A bunkóság nem rólad, sokkal inkább az érintett lányokról mutat képet. Egyszerűen taplók. Én még a legnagyobb parasztot is képes vagyok szépen lepattintani. Ha nem ért a szóból, csak akkor alkalmazom a csúnya nézést. :)

Az ilyesmivel ne törődj.

2014. ápr. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

na látod, most írtad mi a gond, ha a barátnői körbeveszik, akkor hagyd, én se megyek oda egy sráchoz ha a haverjaival van, elég gáz egy ember előtt is beégni, ha úgy alakul, nem kell hogy a haverjai is rajtam röhögjenek, meg kibeszéljenek


akkor menj oda hozzá, ha maga van, én legalábbis csoportos beszélgetést nem zavarnék meg, főleg ha ismeretlen a társaság

2014. ápr. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, életemben először tényleg mindenki csak jót írt!:)
2014. ápr. 20. 14:26
 16/19 anonim ***** válasza:

egyébként a #13-as lány minden hozzászólásával egyetértek én is,


23/N

71%os válaszoló vagyok

2014. ápr. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
14: akkor lehet kicsit túl bátor voltam, vagy hülye..
2014. ápr. 20. 14:27
 18/19 anonim ***** válasza:

nem, te jót akartál, csak nem tudtad hogyan kivitelezd :)

de ne hibáztasd magad, mindenki a saját hibáiból tanul, még az is, aki ezt letagadja :)

2014. ápr. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Remélem azért még akadnak olyan lányok, akik legalább normálisan pattintanak le és én is csak röhögök utána :) vagy legalább egy esélyt adjon arra, hogy megismerjen :)
2014. ápr. 20. 14:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!