Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan mondjam el neki, hogy...

Hogyan mondjam el neki, hogy találkozni szeretnék vele? Többi lent

Figyelt kérdés

Egyik lánnyal már régebb óta beszélek facebook-on és tetszik nekem, Pestre jár iskolába, én is gyakran megfordulok azon a környéken, viszont élőben még nem láttuk egymást. Szerintetek hogyan kérdezhetném meg tőle, vagy közölhetném vele, hogy találkozzunk?

Elvégre az nem lenne sok idő, de ha látjuk egymást akkor még bármi lehet, így nincs értelme az egésznek.


Főleg idősebb, 18 éves és afeletti személyek véleményére lennék kíváncsi.

Nemet és kort légyszíves írjatok, és minden jó választ előre is megköszönök :)


20/F



2014. máj. 30. 11:36
 1/3 A kérdező kommentje:
A lány is ugyan annyi idős, mint én
2014. máj. 30. 11:39
 2/3 anonim ***** válasza:

Jóba vagytok akkor, nem? Mond neki, hogy ekkor és ekkor Pesten leszel, lesz egy kis szabadidőd, már X ideje beszélgettek, nincs kedve találkoznia veled?


18/L

2014. máj. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Elég rikán válaszol az üzeneteimre, még facebook-on is, (másnap, harmadnap), arra esetleg van ötlet, hogy ez mitől lehet? Amikor beszélgetünk, akkor nem is kérdez vissza általában. Lehet, hogy nem vagyunk olyan jóban :S
2014. máj. 30. 11:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!