Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan mondjam el, hogy...

Hogyan mondjam el, hogy találkozni szeretnék vele?

Figyelt kérdés

Sziasztok:)

Adott egy lány, aki nagyon tetszik nekem, és szerintem ez az érzés kölcsönös. A gond csak az, hogy nem egy városban lakunk (kb 20km van közöttünk) és még nem találkoztunk soha. Szeretnék elmenni hozzá, természetesen csak a városba sétálni pl., hogy tovább léphessünk a ''tetszik nekem'' dolgon, és több legyen belőle.


Hogyan írjam meg ezt neki? Csak simán, hogy ekkor és ekkor megyek, jó-e? És a szüleim vajon elengednek? Nekik mit mondjak? Elmondjam hova megyek, vagy azt mondjam egy haveromhoz? (van egy haverom aki ott lakik:D)


És ha megyek, mit tegyek? Ciki lesz találkozni.. azt se fogom tudni kézen foghatom-e, vagy találkozáskor csak ölelés, vagy puszi.. vagy simán ''szia''?


2014. márc. 23. 19:03
 1/1 anonim válasza:
Szerintem mindenek előtt a szüleiddel feltétlenül beszéld meg, majd ha igent mondtak, akkor baráti közeledés szerűen írd meg a lánynak a dolgot (pl. milyen régóta beszélgetünk, és még soha sem láttalak, taliznunk kéne..) vagy valami hasonló..
2014. márc. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!