Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk, miért számít nektek...

Fiúk, miért számít nektek annyira, hogy milyen cipőt hord egy lány?

Figyelt kérdés
Nem egyszer láttam már ezen az oldalon, hogy a "mit néztek meg először egy lányon" típusú kérdésekre sokan azt válaszolják, hogy a cipőt. De miért? Miről árulkodik egy cipő? És pontosan mit néztek rajta? Mi jön be és mi nem?

2014. máj. 28. 18:55
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

azért sokat árulkodik róla

Én pl jobban bírom azokat a lányokat, akik sima egyszerű cipőt hordanak, a magassarkú hétköznapokon szerintem túl ˇk*rvás" nem tudom miért de attól nem lesz nőiesebb ha abban flangál egész nap

egy olyan lány aki magas szárú csukát hord jobban bejön mint aki magassarkút


De ez ízlések és pofonok ,szal lehet másoknak pont ellenkezőleg hat

2014. máj. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

(Női) cipős fétis.

Komolyan. Egyszerűen szexinek tudok találni egy-egy, a lányhoz, és a ruhájához jól illő darabot. Lehet az tizencentis magassarkú vagy ezer-kétszáz forintos F&F-es tornacipő, mindegy, ha jól áll, jól áll.

Az ízlésről is sok mindent elárul, én pl. jobb szeretem a visszafogott lányokat (=visszafogott öltözködést, beleértve a cipőt is), de ha jól áll az extravagáns cucc, miért ne?


20/f

2014. máj. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

igényességet, nőiességet lehet megállapítani belőle.

sztem egy nőies nő ha teheti hordjon magassarkút, vagy legalábbis vmi nőiesebb cipőt. ha vmi tornacsukát vesz fel szoknyához, az azért elárulja, h nem túl jó az ízlése.

de ugyanez, ha a sarki kisboltba 15 centis tűsarkúban libeg le, az meg már szintén túlzás, nekem. az már túl cicababás.


a másik meg, h nem csak a cipő fajtája számít, hanem az állapota is. egy kopott szakadt cipő igénytelen. az ilyen vastag sarkú, csúnya színű nagymammeres cipők úgyszintén. attól h valaki csóró, még lehet igényes, nekem igénytelen csaj nem kell.


szóval sokmindent elárul a cipő, nem véletelenül nézik a lányok is a fiún (állítólag). a másik ilyen ami még sokat árul el egy nőről az a kéz, körmök.

2014. jún. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!