Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk, miért számít nektek...

Fiúk, miért számít nektek annyira, hogy milyen cipőt hord egy lány?

Figyelt kérdés
Nem egyszer láttam már ezen az oldalon, hogy a "mit néztek meg először egy lányon" típusú kérdésekre sokan azt válaszolják, hogy a cipőt. De miért? Miről árulkodik egy cipő? És pontosan mit néztek rajta? Mi jön be és mi nem?

2014. máj. 28. 18:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mindenkinek van egy kis furcsasága. :D
2014. máj. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Én legfeljebb azt ,hogy magas sarkú van-e rajta./magassága miatt/ Egyébként nem különösebben érdekel.
2014. máj. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
fiu vagyok en ennek elentetet irtam es tiis ezt, nekem az a lányek h nem 1 szőke lotyó legyen, meg ne egy kukás maris
2014. máj. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
31%

Hát ennek nálam első benyomásnál van szerepe.


Egy magassarkúban közelekedő lány nálam már túlzás.

Szerencsére ez még annyira nem gond, mert ahogy megyek az utcán a legtöbben Converse és egyéb tipusú cipőt hordanak - szerencsére.


Nálam a magassarkú hétköznapokban olyan mint egy lány malterral (sok smink).


De egyébként az se nagyon jön be ha

- kilóg a dekoltázs, annyira hogy belátok a mellei közé

- alkalmi ruhákban közlekedik (mármint ha mindig, ez inkáb b ilyen luxusprosti feelinget hoz elő).


De ezt megint pasi válogatja, ugyanúgy mint a nőknél. Van akinek az egyszerű öltözető pasik jönnek be.


Gondolom aki magassarkút hord hétköznapokban az öltönyös pasikra bukik (pl. üzletkötők.).

2014. máj. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szoval et állitod utolso és aki változóan horgya az hogy mükszik?
2014. máj. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

"Gondolom aki magassarkút hord hétköznapokban az öltönyös pasikra bukik (pl. üzletkötők.)."


4-es válaszoló! Te ezt még is honnan szedted? Vagy miért gondolod így? Csak mert én minden nap magassarkút veszek fel és mégis vonzónak tudom találni a farmert és pólót hordó férfiakat is, sőt nem is érdekelnek az öltönyös pasik.

2014. máj. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

nem azért gondolom ezt, hanem a magassarkú ünnepi benyomás, ugyanúgy mint az öltöny.


Na most ha valaki folyamatosan öltönyben van, az nem biztos hogy előny, mert nem minden nő szereti az öltönyös pasikat. (olvastam már itt)


Nos ugyanezen elven gondolkozván és se szeretem aki mindennap ünnepi cuccot hord (magassarkú).


Azt inkább úgy értettem hogy magassarkúban közlekedő nőhöz, öltönyös pasi illik.

2014. máj. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Jó, de van sok olyan magassarkú ami NEM ünnepi. PL. ami ma volt rajtam az igazából egy magas talpú szandál volt, de ugyan így van magassarkú szandál is, ami megjegyzem nagyon szép és nőies, és egyáltalán nem kelt ünnepi benyomást.


Akkor az ilyen cipőkkel most mi van?

2014. máj. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Mert labfétis van imadom a ft,s ciő legEn rajta..noi lábakat,ne 2000
2014. máj. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

mindenkiben más benyomást kelt.


TUdom hogy drágábbik kategória, de itt is van szandálos:


[link]


Nekem ezek egykutya. Valószínű nem minden lánynak tetszene ha nyáron szandálba közlekednék... így ők se várhatják el hogy mindenkinek tetszen a magassarkú.


Ez azért is furcsa mert akinek nagyon bejön a női talp azok általában vonzódnak a magassarkúhoz, én meg ugyan fétises nem vagyok (mármint erotikusan nem vonz), csak szerintem nagyon cuki egy női láb, mivel kicsi, és sokszor szerettem különösen foglalkozni ezzel (főleg mondjuk egy fárasztó nap után ő is örült egy talpmasszázsnak.


Ezt az utolsó részt azért írtam le, mert a magassarkú terén sok a tévhit, és ez is egy.

2014. máj. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!