Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Vonaton hogyan ismerkedjek?

Vonaton hogyan ismerkedjek?

Figyelt kérdés
Egyedül ülő csajhoz odamegyek, leülök és onnantól?
2014. máj. 28. 18:07
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

a "sokat utazol ezzel a vonattal" kezdésnek jó lehet ;)

hova megy... de néha te is szúrj közbe valami infót magadról, hogy ne legyen interjúszagú :)

ha jönnek magától a mondatok, akkor nagy gond nem lehet.

2014. máj. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

az a baj hogy nem jönnek könnyen a mondatok, nem jön könnyen a téma.

olyant felesleges kérdeznem, ami átlagos kezdő téma, amivel minden fiú indít. tudom hogy melyik faluban lakik, honnan hova utazik, és meddig, mert már majdnem az összes lányt ismerem látásból akik a vonaton szoktak lenni.

2014. máj. 28. 18:27
 13/15 anonim ***** válasza:
akkor kérdezd a kardánkereszt csapágyazásáról.
2014. máj. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

- Elnézést, ez a vonat Hatvan felé megy?

- Nem, kérem, csak egyfelé.


- Szajol?

- Nem, pipilek.


A humor mindig jó kiindulópont.

2014. máj. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Nekem pl kifolyt az üditő a boxomban.Mögöttem ülő nagyon csinos egyedül ülő lánytól kértem zsepit.Majd megkérdeztem baj lenne ha átülnék mert hogy itt minden ragad.Simán benne volt nem is gondolam volna.Még örült is hogy lesz kivel beszélgetnie.Szóval jó helyzet felismerés sosem árt.Persze nem lett folytatása a dolognak de sebaj :)
2014. máj. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!