Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan ismerkedjek vele össze?

Hogyan ismerkedjek vele össze?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel egyszer buszoztam haza suliból. Szemeztünk, és rám mosolygott. Nekem is nagyon tetszik, de nem ismerem. Nem akarok rögtön ráhajtani, először inkább csak azt szeretném ha barátok lennénk. De ehez meg kéne szólítanom valahogy. Ha ő nem fog engem, akkor mit gondoltok, mit mondjak neki hogy elinduljon a beszélgetésünk?

2014. máj. 27. 18:11
 1/6 anonim válasza:
egy fontos kérdés. hova tartott a busz?? :)
2014. máj. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
kérdezd meg h mien volt a napja ja és először mond meg a neved és mutatkozz be :D
2014. máj. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk: "Szia! Te is ezen a buszon utazol?" Ezen én röhögnék. :D


Amúgy meg kérdezd meg, hogy leülhetsz-e mellé. Vagy meddig utazik ilyesmi.

2014. máj. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Iskolabusz, tehát suliból viszi haza a gyerekeket a városban. :D Am köszi a választ:)
2014. máj. 27. 18:21
 5/6 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2014. máj. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
51%
oké. szerintem kérdezd meg hogy,, öreg f**sz kellett a picsha*dba?te gech**ii" nem vicc, ezen vagy nagyon nagyot rohog vagy vegkeppen ellotted az eselyed. de szerintem tetszene neki
2014. máj. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!