Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nagyon visszataszító?

Nagyon visszataszító?

Figyelt kérdés

Azt hiszem, nem egy átlagos lány vagyok. A testalkatom, az öltözködésem és a viselkedésem kicsit fiús. Sokszor lettem leszólva h én nem is vagyok lány meg h lezbi vok... PEDIG NEM!!! Miért baj az ha vki nem egy rózsaszín lelkű barbie???

vagy talán az lenne a visszataszító hogy néha kissé agresszív vok és ordibálok, beleállok a konfliktusokba és sokat veszekszem? (alapvetőleg normális vok csak a sok hülye kihozza belőlem az állatot :/ )

vagy az hogy a fiúkkal jóba vok de csak barátilag?

Szerintetek ez nagyon visszataszító egy fiúnak? Jobb lenne ha kisp*csa lennék és nyávognék meg hisztiznék mindenen????



2014. máj. 28. 15:59
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom, miért csak ez a két véglet van, van aki nem fiús, de nem is kisp*csa... Nem visszataszító, bár én nem nagyon szeretem, jó lenne ha elérkeznénk ÚJRA oda, ahol egy férfi/fiú férfiként/fiúként viselkedik, egy lány/nő meg lányként/nőként viselkedne... Ez az átmenet nem áll jól senkinek.
2014. máj. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ne csak a 2 végletben gondolkozz. Értelmes embernek tartom magam, aki sminkel, legtöbb ruhája rózsaszín, mégsem vagyok nyávogós vagy pedig ostoba. Túlságosan nagy az ön és az igazságérzetem, én is néha agresszív vagyok a komoly 47 kilómmal, és tud nagy lenni a szám.. Autópálya belső sávban mindenkit levillogok pl :D Ne általánosíts :)
2014. máj. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Agresszív vagy, ordibálsz, konfliktusokba keveredsz, sokat veszekszel.


Nem tudom, nekem ez még egy férfitől is visszataszító lenne.

2014. máj. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!