Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nagyon visszataszító?

Nagyon visszataszító?

Figyelt kérdés

Azt hiszem, nem egy átlagos lány vagyok. A testalkatom, az öltözködésem és a viselkedésem kicsit fiús. Sokszor lettem leszólva h én nem is vagyok lány meg h lezbi vok... PEDIG NEM!!! Miért baj az ha vki nem egy rózsaszín lelkű barbie???

vagy talán az lenne a visszataszító hogy néha kissé agresszív vok és ordibálok, beleállok a konfliktusokba és sokat veszekszem? (alapvetőleg normális vok csak a sok hülye kihozza belőlem az állatot :/ )

vagy az hogy a fiúkkal jóba vok de csak barátilag?

Szerintetek ez nagyon visszataszító egy fiúnak? Jobb lenne ha kisp*csa lennék és nyávognék meg hisztiznék mindenen????



2014. máj. 28. 15:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs semmi baj veled.
2014. máj. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ilyen nőböl kéne több
2014. máj. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
ja én is ilyen vagyok,és 8 éve nincs senkim..
2014. máj. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Semmi baj nincs ezzel.Leírtak alapján nekem tetszenél is
2014. máj. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

a baj az h még csak 14 vok és lehet h ezért vok még kicsit fiúsabb. a válaszokat köszi <3 jól esett :D

fura olvasni h egy ilyen harcias lány is szerintetek normális XD köszi

és a káromkodás nagyon gáz? :/

2014. máj. 28. 16:13
 6/13 anonim ***** válasza:
Én fiú vagyok, és én meg nőisesen öltözködök, csőgatya, rózsaszín póló, mindig leb*ziznak, de nem érdekel. Szóval... :DD
2014. máj. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
képet.
2014. máj. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
58%
Most konkrétan minden lányt leszóltál aki nem te vagy ? Istenem nem gondoltál rá hogy nem csak barbibabák vannak ? Meg bár nem vagyok barbibaba de akkor is ki vag yte higy itt mindenkit leszólsz, ismered mindegyiket vagy mi ? Akik szeretik a rózsaszínt el vannak ítélve ? Miss tökély elég szánalmas vagy.
2014. máj. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
4.kommentelő vagyok.Káromkodás ha kell akkor kell.Én nagyon türelmes vagyok, de egyszer meg akartak szivatni ami rosszul sült el és felvették mobillal.Miattam a 15 perces videóból 5 percet ki kellett cenzurálni :D Hidd el semmi baj nincs veled.
2014. máj. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
nem szoltam le senkit! csak arra lettem volna kivancsi hogy melyik tipu lanyok jonnek be jobban a pasiknak es nem gaz e ha nem vagyok olyan noies mint a tobbi lany !!!!!
2014. máj. 28. 16:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!