Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, nektek visszataszíto...

Lányok, nektek visszataszíto ha egy fiúnak füstöl az autója?

Figyelt kérdés

Van egy kocsim, semmi spéci. ford focus. Nincs rajta semmi tuning, pár éves szép és semmi baja. Azaz hogy annyi, hogy hengerhibás és emiatt füstöl a kipufogója :D.. ilyesmiről beszélek:


[link]


Ha a srác akivel randiztok ilyen kocsival állna jönne, negatív benyomást keltene bennetek?


ez nem az én autóm persze, csak egy kép a netről példának :)


20F


2014. jan. 26. 13:52
 1/7 anonim ***** válasza:
.. és ha a mozdonya? :D
2014. jan. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
úti mozdony :D :D
2014. jan. 26. 13:54
 3/7 anonim ***** válasza:
Micsoda problémák... Miért nem csinálod, csináltatod meg, ha zavar? Egyébként a chiptuningolt dieselek még rosszabbak néha...
2014. jan. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

ez most kb olyan, h lányok titeket zavarna ha a biciklimen nem lenne csengő és világítás?


persze csak akkor nem, ha a csaj valami iszonyat környezetvédő stb

2014. jan. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

nálam már plusz pont hogy 20 éves vagy én van kocsid:D:D szóval engem nem különösebben zavarna ilyen dolog :D

L20

2014. jan. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
végül is a kocsi miatt járna veled bárki is, nem?! a kocsid miatt fognak beléd szeretni szerinted?
2014. jan. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
ja nem xD csak azt hittem h ez ilyen ciki dolognak számít v vmi :D de ha nem akkor semmi gond :D
2014. jan. 26. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!