Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerelmes lehettem belé...

Britney :) kérdése:

Szerelmes lehettem belé egyetlen találkozkor?

Figyelt kérdés
Egyetlen egyszer találkoztunk facebookon is 2naponta beszélünk de az iskolában mindennap látom és köszön és elkezd heves verni a szivem. Szerelem lehet vagy csak naiv érzés?
2014. máj. 26. 16:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Naiv érzés is lehet, próbálj vele többet beszélni és ha még mindig érzed akkor szerelem
2014. máj. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Joker520 válasza:
Szia :) Nem lehet, hogy ez csak átmeneti? Velem is volt már ilyen, hogy azt hittem szerelmes vagyok, de találkoztam egy másik kedves sráccal és ő mosolygott meg integetett kedvesen és akkor meg miatta vert hevesen a szivem. De lehet, ki tudja? Mióta tetszik? Ha régóta akkor lehet hogy szerelmes vagy
2014. máj. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát 10napja ismerem és 5napja tetszik nagyon kedves velem a két legjobbbarátnőmnek a tanácsát kértem de nem sikerült dülőre jutni mer az egyik összehozna vele a másik meg nem. :/ És most nem tudom mit tegyek lehet hogy csak szeszély de a szivem egyszer azt sugja hogy jöjjek vele össze máskor meg azt hogy ne. :/
2014. máj. 27. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!