Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Megint szerelmes lettem és...

Megint szerelmes lettem és megint osztálytárs, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sok idő kellett nekem, hogy túltegyem magamat egy osztálytársam csúnya visszautasításán és még egyszer csalódnom kellett benne. Sikerült belátnom, hogy reménytelen eset a csaj és teljesen sötét is. Ám a kiábrándulás után nem akartam, de úgy tűnik belezúgtam egy másik lányba. Az osztálynál eddig nem mentem távolabb, sőt valamennyire a baráti körébe tartozik az előző csajnak. Ő egy nagyon okos, komoly és iszonyatosan gyönyörű lány. Szinte már túl művelt hozzám, az előzőre nem mondtam volna ilyet. Egyszerűen mindig rá gondolok, pedig nem akartam újra szerelmes lenni. Jóba vagyok vele, néha beszélgetünk is, de mostanában szóban nehezebben megy, mert ugye izgulok. Ittasan jobban menne, de ez nem jön be ennél a lánynál. Mit tegyek? Nem akarok többet csalódni, pedig úgy érzem az lesz csak megint...

18/F



2014. máj. 22. 18:42
 1/3 anonim válasza:
ha nem akarsz többé csalódni keress egy fát és...
2014. máj. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Lehet, hogy túl közhelyesnek tartod, de"Sok kudarcot kell átélni a győzelemig"Próbáld meg :)
2014. máj. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én is erre próbálom rávenni magam. :) Persze nem a fásra, de azért köszi az elsőnek is a választ. :D
2014. máj. 22. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!