Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tegyek? Még szerelmes másba.

Mit tegyek? Még szerelmes másba.

Figyelt kérdés
Találkozgatok egy lánnyal, aki nagyon tetszik, és beleszerettem. Ő viszont még a volt barátjába szerelmes, azt nemrég elmondta nekem. Akar még találkozgatni velem, de most eléggé kétségbe estem, hogy mi lesz ebből, és mit kellene tennem. Azt hiszem, a helyzetem elég rossz, sokkal rosszabb, mint gondoltam. Nem igazán tudom, most mit tegyek. A türelem és a kitartás segíthet ezen? Vagy halálra van ítélve az egész? Mit tennétek a helyemben? Volt már valaki hasonló helyzetben?

2014. máj. 19. 22:03
 1/5 anonim válasza:

Én ugyanebben a helyzetben vagyok, csak én csaj...

Találkozgattun 2-3x, csók, egymásnál alvás..ezen kívül semmi..majd leépített,h ő az exébe szerelmes..kedvel, bír, de azóta kerül inkább.

2014. máj. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sajnálom, kedves Egyes! Látsz valami megoldást a dologra? Vele próbálsz azért maradni? Vagy próbálod elfelejteni?
2014. máj. 19. 22:16
 3/5 anonim válasza:

Sajnos én csapdába estem úgymond.. elég soká húzta a fejem..én kellettem,ha baj van, nekem sírta el minden baját, amit másnak nem...késő jöttem rá,h lelki szemetesláda vagyok..ha nekem volt bajom, az nem számított...de én hülye, beleszerettem..most a felejteni próbálok fázisban vagyok, ami nehéz...

A lány mit szeretne Tőled? MErt ha azt mondja, próbáljátok meg, és Te benne vagy úgy is,h lehet csak feledni akar..nem tudom..volt már példa,h így szeretett valaki valakibe:)

2014. máj. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Pedig valami ilyesmi. Ésszel haragszik az exére (nem szépen váltak el), csak még szereti. Viszont én is szeretem, és lehet, hogy ez hiba, de azt hiszem, hogy nekem így is jobb, mert találkozhatunk. Csak nem tudom, hogy mennyire csinálok ezzel hüly.eséget. meg hogy mennyi idő lehet az, míg egy ilyen szerelem elmúlik...
2014. máj. 19. 22:40
 5/5 anonim válasza:

Nagyon sok olyan eset van, hogy úgy szeret bele az egyik a másikba, h ő ott van neki, látja, h neki fontos és érdeklődik iránta, és akkor elmúlik az ex iránti szerelem:)

Szóval szerintem magadban tedd fel a kérdést, h mennyit számít a lány neked.És ha nagyon nagyon sokat akkor legyél hozzá türelmes, kitartó és lehet, hogy összejön a dolog:) Persze akkor ha ő is szeretné, ezért jó lenne minél előbb kideríteni ő mit akar.

2014. máj. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!