Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy családos 30 éves férfi...

Egy családos 30 éves férfi kockára tenné a házasságát egy fiatalabb lányért, ha csak kalandot szeretne tőle? Vagy itt már másról van szó?

Figyelt kérdés

2014. máj. 24. 15:07
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Most lett vége egy 2,5 éves kapcsolatának, élni szeretne.
2014. máj. 24. 15:24
 12/16 anonim ***** válasza:
És ehhez nem talál jobb partnert, mint egy nős férfit? Hadd gratuláljak, ezek után most már mindkettőjüknek... Egyiktől sem lenne gerinces dolog.
2014. máj. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Én se örülök neki, de nem szólhatok bele az életébe, 18 éves, tudja mit csinál. Bár a pasi ír neki folyton, meg ő akar vele mindig találkozni, szóval valamilyen szinten az ő szégyene, hogy így viselkedik a feleségével.
2014. máj. 24. 15:32
 14/16 anonim ***** válasza:
Ja nem talál jobbat? Hány éves az unokatesód ?
2014. máj. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Azért kicsit megmoshatnád a fejét az unokatesódnak. Értem én, hogy élni akar és hogy a pasi írogat neki. De ha józan paraszti ésszel végiggondolja, akkor rá fog jönni, hogy ő csak pótléknak kellene. És szerintem erre egy nő sem vágyik. Nem is lesz tartós a dolog, arról nem is beszélve, hogy pocsékul fogja érezni magát, amikor a pasi dobja, mert rájön (és hidd el, hogy rájön- mi több, már most is tisztában van vele), hogy a családi fészek melege többet ér, mint egy szexkapcsolat. Abból úgyis annyi lesz, amennyit csak nem szégyell, de felesége, akit ilyen könnyű szerrel be tud csapni, csak egy lesz.
2014. máj. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
,,Élni akar". magyarul kur.va ?
2014. máj. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!