Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok ha egy férfi a szemetek...

Sulek Péter kérdése:

Lányok ha egy férfi a szemetekbe néz és meri tartana a szemkontaktust és be is jön nektek a pasi. Akkor mire gondoltok?

Figyelt kérdés
úgy értem szexre vagy mi az ami lejátszódik bennetek :) hogy ez a pasi kell nekem vagy mire gondoltok olyankor ?:)
2014. máj. 23. 18:57
 1/6 anonim ***** válasza:
nah,megkaptad a választ a kérdésedre?
2014. máj. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
sajnos nem pedig nagyon kíváncsi lennék rá :(
2014. máj. 23. 19:18
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát amikor párszor előfordult ilyen akkor annyira gondoltam, hogy hű de jó pasi.. biztos hogy engem néz? Nincs semmi az arcomon?
2014. máj. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szemkontakt tart, szemkontakt tart, szemkontakt tart, úristen vajon tényleg engem néz? annyira szép a szeme, jajj csak el ne piruljak
2014. máj. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
"na vele letudnám élni az életem szülnék neki egy focicsapatnyi gyereket és a nagykivetìtős tv előtt közösen meccset néznénk,az erődítmény mögötti medencében éjszakai fürdőznénk,a kandalonál megbeszélnénk a melo utáni napunkat,sokat doldoznánk hogy vigyük valamire.."-vannak olyan szempárok amiből olvasni telehet telepátia :)
2014. máj. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

gyerekszülés csak poén.éjjel nappal melozni akarok hogy vigyem vmire!!persze van energiám máshoz is meg sok-sok sport..

"lesz nevem s pénzem egyszer még.."erre is megértem pedig sosem vágytam pénzre hisz nem abba mérik a boldogságot.egy szobás kecoba is lehet boldog az ember és luxiskecoba is boldogtalan :(

2014. máj. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!