Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ti járnátok egy ilyen sráccal?

Ti járnátok egy ilyen sráccal?

Figyelt kérdés
Nemsokára 20 éves. Dolgozik, mellette tanul. 180 és + pár centi magas, kék a szeme, szemüveges, és szőkés barna hajú. Vékony testalkat. Az esetek nagy részében mosolygós. A humorérzéke nagyon jó, kulturált és igényes a megjelenése, kedves, megbízható, őszinte. Mivel gyakran túl őszinte, néha megbánt másokat ezzel, de nem szándékosan. Irányító típus, zavarja ha valami nem úgy sikerül ahogyan eltervezte. Az életvitele nem túl egészséges. Gyakran gyors kaját eszik, cigizik, alkalmanként iszik, bár nem szokott atom részeg lenni. Bulizni csak ritkán jár. Nagyon jól jön ki a lányokkal, de ha kapcsolatban van, csak a partnere létezik neki mint nő. Zavarja ha partnere féltékeny a lány ismerőseire, mivel semmi olyan nem történik velük. Nem egy féltékeny típus, szeret egy nőért küzdeni, akiért nem kell küzdeni, az számára nem is érdekes. Budapest közelében lakik, de oda jár suliba is és dolgozni is. Röviden ennyi, esetleg ha valakinek van kérdése, privátban válaszolok. :)
2014. máj. 21. 18:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
...és egyes szám harmadik személyben beszél magáról.
2014. máj. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Őszintén? Nem.

Nem szeretem az irányító típusú embereket, meg azokat, akik nem bírják elviselni, hogy nem minden úgy történik, ahogy akarják.

Továbbá a cigi nálam kizáró ok, gyűlölöm, a részességgel együtt. Hiába ritka eset, kiábrándítónak találnám, ha a kiszemeltem/párom annyit inna, hogy lerészegedjen.

2014. máj. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ez itt a reklám helye..
2014. máj. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
álom, kár hogy fiatalabb vagyok sokkal :/ de mire én felnövök maradnak a csicskát és a Varga Ricsi félék
2014. máj. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A leírtak alapján főnyeremény, de lehet, hogyha megismerném, találnék benne olyant, ami másnak nem szempont, nálam döntő... Vagy pl ezekkel a külső paraméterekkel lehet valaki jóképű és ronda is (bocsi a kifejezésért), nem tudom eldönteni egyértelműen. Így szimpatikus, de sosem lehet tudni, nekem egy próbát megérne egy találkozás erejéig mindenképp, ha nem lenne barátom. :)

18l

2014. máj. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!