Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok melyiket sráccal járnátok?

Lányok melyiket sráccal járnátok?

Figyelt kérdés

1. Aki megbízható, hűséges, tiszteli a nőket, nem iszik, nem dohányzik, azaz teljesen normális.

2. Vagy egy olyannal, aki ennek az ellenkezője, viszont ebből adódóan érdekesebb életet él.


2013. júl. 29. 11:11
 1/10 anonim ***** válasza:
A bagózás meg a piázás és a nőkkel szembeni tiszteletlen viselkedés számomra nem érdekes életforma
2013. júl. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
első.
2013. júl. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
"teljesen normális" aha, ez vagy te ugye?
2013. júl. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Azzal, akivel jobban kijövök, könnyebben szót értek.
2013. júl. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem az a lényeg, hogy én melyik vagyok, hanem az, hogy ti melyikkel járnátok! Sok lány unalmasnak tartja az elsőt, a másodikat meg sokan megvetik, de mégis velük jönnek össze általában.
2013. júl. 29. 11:23
 6/10 anonim válasza:
Én az 1-est választanám
2013. júl. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az elsovel szivesebben jarnek.
2013. júl. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

= Nem megbízható-hazudozik, fűvel-fával megcsal, tiszteletlen a nőkkel és velem szemben (hímsoviniszta, úgy beszél velem, mint a kutyával), iszik (gyakran részeg), dohányzik.


Az érdekes életforma nem ez. Érdekes ha hétvégente sárkányrepülőzik, barlangokba vezet expedíciókat, vagy mondjuk a maffia tagja. De még egy maffiatag se azért érdekes, mert vedel és megcsal.


Vannak akik az ilyen alakokkal jönnek össze, aztán meg sírnak, hogy az a szemét köcsög.


Mellesleg akinek nincs káros szenvedélye, és teljes mértékben megbízható az mitől lenne feltétlenül unalmas?

2013. júl. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ahogy az emberek, így a 'srácok' se ilyen egyszerűen levezetett két típusra oszlanak, szomorú lenne, ha így lenne. Én azt választanám, aivel egy hullámhosszon vagyunk és az együtt töltött idő töredéknek tűnik, onnantól kezdve nem izgat, hogy dohányzik, vagy megiszik egy sört, esetleg van egy-két rossz tulajdonsága. Senki se tökéletes, szóval amit te az első csoportba irtál, az maximum egy olyan emberre illik rá, akinek fekete - fehér az élet és nincs tisztába a saját hátrányaival, én megmaradnék a realitás világában.
2013. júl. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Szándékosan írtam a 2 szélsőséges típust. Nyilván van köztes is, de érdekel, hogy ti melyiket tartjátok vonzóbbnak. Azt aki vagány vagy azt aki megbízható és teljesen kiszámítható. Nem hiszem, hogy teljesen őszinte válaszok érkeztek eddig.
2013. júl. 29. 12:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!