Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, járnátok ilyen sráccal?

Lányok, járnátok ilyen sráccal?

Figyelt kérdés

A legfőbb tulajdonságom, hogy sokkal-sokkal magasabb vagyok az átlagnál és sajnos nem is vagyok túlgyúrva de csontváz sem vagyok. Jóképűnek "mondott", barnászöld szem, szőkés barna haj.

A belső már jóval nehezebb. Hangulatember vagyok, elég jól alkalmazkodom a társaságokhoz, de ha olyanom van, akkor alig lehet elviselni :) Nem tudom szépíteni, többször megkaptam, hogy érzelmi szorulásos vagyok, elég nehezen alakulnak nálam ki az érzelmek, de ha kijön, akkor elég erős. Azt mondják, hogy könnyű velem beszélgetni és igazából imádok is egy jót dumálni. Elég nagy a lexikális tudásom, régen rengeteget olvastam, aztán kaptam ezt a rohadt laptopot. Hál' isten nem itt élem le az életem, sokat szervezkedek, imádok sportolni, főleg kosarazni és a hobbim a bűvészet (valakinek ezt is kell csinálni:)) Szexuális téren...hmm...igen! Nagyon is!

Ez így mennyire megnyerő? Járnátok ilyen sráccal? :)



2014. márc. 28. 13:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Semmi olyat nem mondtál amivel egy határozott, talpraesett, intelligens nőt elriasztottál volna.....kihívás lennél, de teljesen vállalható :)
2014. márc. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Egy határozott, talpraesett, intelligens nő kellene nekem is :) Ha találnék ilyet, akkor szerintem képes is lennék megváltozni, ha tényleg ekkora kihívás vagyok.
2014. márc. 28. 14:10
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálam nem a személyiségednél lenne a gond, mivel én is hangulatember vagyok, hanem a magasságodnál!! alacsony vagyok, és miért kell nektek olyan nagyra nőnötök??:DD kicsinek lenni tök jó dolog! :D
2014. márc. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!