Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van barátnője, mégis közeledet...

Van barátnője, mégis közeledett felém, nem is kicsit. Miért változott meg?

Figyelt kérdés

Kimutatta, hogy tetszem neki, láttam rajta, hogy kedvel, sok mindent megbeszéltünk, elárult nekem olyasmiket, amit senki másnak talán, szóval eléggé bizalmas/személyes lett a kapcsolatunk. Mikor kettesben voltunk, nagyon zavart, feszült volt, szemcsillogás, nagy mosoly, tipikus kisfiús tekintet. Aztán megváltozott. Mostanság szinte nem is beszélünk. Miért?


Én nem akarok tőle semmit (ha nem lenne barátnője más kérdés), de azért nem ezt vártam tőle, hogy így elhidegül.


Mi a baja? Nem bántottam meg, se semmi.


Miért akart akkor jóban lenni velem, mire volt jó ez az egész, ha most meg így viselkedik?


Olyan jóban voltunk, valamelyik nap még váltottunk is pár szót. Aztán meg nem köszön az utcán+a levelemre se válaszol.


Olyan nehéz kinyögnie, hogy mi van?



2014. máj. 21. 15:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Biztos rájött a barátnője a kis alakulóban lévő kapcsolatotokra.
2014. máj. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem, nem erről van szó.
2014. máj. 21. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!