Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Talán mégis tetszem neki?

Talán mégis tetszem neki?

Figyelt kérdés
A srác a sulimba jár. Facebookon pontozott és külsőre 10-et kaptam. Egy ideig azt hittem, hogy tetszem neki, de aztán mikor beszéltünk kiderült, hogy van valaki más aki bejön neki. Azért jól elbeszélgettünk, de azt hittem, hogy ez ennyiben marad. De ma rám írt? Jelent valamit szerintetek, vagy csak szimpatikus vagyok neki?
2014. máj. 17. 13:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Tetszel neki, és most próbál kezdeményezni. Talán a másik nem jött össze neki.
2014. máj. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csak én vagyok olyan, hogy egyszerre több csaj is bejön nekem?o.o
2014. máj. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Persze, van, hogy nekem is egyszerre több srác tetszik. De éreztette velem, hogy barátilag enged közel magához. Viszont azt nem gondoltam, hogy fog nekem írni. Eddig kétszer beszéltünk. egyszer mikor pontozott és egyszer ráírtam. És most ő írt. Ebben lehet nincs semmi, de az is lehet, hogy meggondolta magát? Szerintetek?
2014. máj. 17. 13:27
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha barátilag enged közel magához, akkor valószínűleg azért írt rád, mert jófejnek tart. Ha neked amúgy nem tetszik, de te is bírod, akkor szerintem legyetek haverok, de ha érzel valamit iránta, akkor ne erőltesd a dolgot. Viszont ha a jelekből közben mégis az jönne le, hogy bejössz neki, akkor nyiss felé. De szerintem, jelen esetben, csak szimpinek talál.:)
2014. máj. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!