Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért az olyanok kellenek a...

Miért az olyanok kellenek a kb.18-24 éves 'hölgyeknek', akiknek semmilyen jövőjük nincs?

Figyelt kérdés

Már nem is érdekli őket, ha valakinek

- van munkahelye és legális pénzforrása

- van iskolai végzettsége egyáltalán

- ha nem alkoholista és nem dohányzik

- nem drogozik


Komolyan, ezek a szempontok miért nem számítanak? Mégis mit gondolnak a nők, honnan van pénze egy pasinak, a hamisító nyomdából? Nyilván onnan, hogy van tehetségük (iskolai végzettség), munkahelyük (hacsaknem drogkereskedők), és mindez akkor lehetséges, ha valakinek normális életvitele van és nem a diszkókban részegednek le hullára minden nap.


Megdöbbentő, hogy az értelmesnek tűnő nők is az ócska alakokra buknak.



2014. máj. 18. 17:30
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

Csatlakozom, én is olyan pasival vagyok, akinek van legális pénzforrása, diplomás, nincs káros szenvedélye.

Pluszban pedig empatikus, figyelmes, megértő, és nem másokat hibáztat a saját kudarcaiért. Utóbbi miatt vagyok vele.

2014. máj. 19. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:

Na és arra nem gondoltok, hogy ti mint kivételek irkáltok itt, amíg a nagy többség hallgat, akikre viszont igaz az, amit a kérdésemben írtam?

Igenis tudok érvelni, még ha nem is olyan irányba ment el ez a vita, ahogy szerettem volna.

2014. máj. 19. 11:08
 23/30 anonim ***** válasza:
Kérd meg az általad nagytöbbségnek tartott embereket, hogy regisztráljanak és adjanak neked igazat. Hisztizz, toporzékolj, esetleg küld el őket is az anyjukba, mert az akkora hatalmas érv melletted.
2014. máj. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
De ha már itt tartunk, akkor le lúzerezted az általad annyira áhított lányokat és így akarsz kapcsolatot? Ezzel a mentalitással inkább menj ki a homokozóba, fúrj egy lukat a homokba és oda dugdosd, amid van. Kár lenne rád pazarolni bármilyen lányt.
2014. máj. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 Költőnő? ***** válasza:
Miért, esetleg arra számítottál h ide jön majd több nő és azt írja; igen, a faszim egy fukszos bűnöző, egy féreg, de így jó nekem? Vagy ezt akkor most mégis hogy?
2014. máj. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Milyen szakon végeztél? Mert én is oda megyek akkor, ha csak így hátba vágnak egy diplomával...
2014. máj. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

"Köszönöm a nem alfa hímek kategóriájának definícióját: "törekszik a jóra, kedves és megértő." :D Nem alfa hímekhez meg nyilván lúzer nőstények mennek."


Igaziból ez a pár sor még magánál a kérdésednél is szánalmasabb.

2014. máj. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Légyszi határozd meg, hogy mi alapján vontad le, hogy ki a többség. Ha diplomád van, ez alapkövetelmény, hogy megjelölöd a forrásokat, vagy azokat a saját kutatásokat, amelyek alapján kijelented, hogy a nők többsége az általad említett kategóriába tartozik. Érdekelne, hogy ki végzett ilyen háttérkutatást, hány fős mintán, milyen módszerrel és a nők hány százaléka jelölte meg, hogy az általad felsorolt szempontok nem számítanak nekik.
2014. máj. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:
Jól van, erre az össztűzre nem vagyok hajlandó itt válaszolni, de privátban mindenki bátran felkereshet, ott folytathatjuk a vitát. Többen egy ellen nem ér.
2014. máj. 19. 14:44
 30/30 anonim ***** válasza:
100%
Ja, szerintem se égesd tovább magad. Én se dicsekednék vele, ha ilyen ostoba lennék, mint te.
2014. máj. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!