Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért az olyanok kellenek a...

Miért az olyanok kellenek a kb.18-24 éves 'hölgyeknek', akiknek semmilyen jövőjük nincs?

Figyelt kérdés

Már nem is érdekli őket, ha valakinek

- van munkahelye és legális pénzforrása

- van iskolai végzettsége egyáltalán

- ha nem alkoholista és nem dohányzik

- nem drogozik


Komolyan, ezek a szempontok miért nem számítanak? Mégis mit gondolnak a nők, honnan van pénze egy pasinak, a hamisító nyomdából? Nyilván onnan, hogy van tehetségük (iskolai végzettség), munkahelyük (hacsaknem drogkereskedők), és mindez akkor lehetséges, ha valakinek normális életvitele van és nem a diszkókban részegednek le hullára minden nap.


Megdöbbentő, hogy az értelmesnek tűnő nők is az ócska alakokra buknak.



2014. máj. 18. 17:30
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:

Mit is várjak a női válaszolóktól, hiszen őket nem érintik ezek a dolgok értelemszerűen, tükörbe meg nem néz egyik se (miért is érdekelné őket a férfiak nehézsége ezen a téren?). Aki netán férfi volna a jelen válaszolók közt, azok meg a szerencsésen járt kisebbség közé tartoznak és van barátnőjük, mert jókor voltak jó helyen.

Tiszta röhej, hogy a válaszolók többsége a drogos alkeszeket védik meg az eltévelyedett nőnemű egyedeket...

2014. máj. 18. 19:24
 12/30 Költőnő? ***** válasza:
100%
Vannak bajok ha az eddigi kommentekből ezt sikerült kiértelmezni.
2014. máj. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:

18:04


Örülök neki. Én meg olyan helyeken dolgoztam Pestől 20 km-re, hogy reggel 7 re bementem és este 9kor hazaértem nettó 82e Ft-ért, papíron 6 órásként multinál!!!


Szóval ezek után igen, olyan mentalitásom lett, hogy 100e alatt fel se kelek, mivel az én munkám JÓVAL TÖBBET ÉR! mint 100e ft.


nem lenne vele semmi baj, ha én is 6-14 ig dolgoztam volna annyiért, csak épp 2x meg 3x annyit toltam le annyiért. Ja és fizikai munkáról van szó, nem egész nap kényelmes székben ücsörgésről.

2014. máj. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:

én is fizikai munkát végeztem nőként, erről ennyit.


kérdező: ha neked csak az jött le, hogy mi a drogosokat és az alkeszokat védjük, és hogy nem nézünk tükörbe, akkor azt tanácsolom, add fel, ne csajozz, fölösleges, igen, mind ilyenek vagyunk, nekünk csak az a jó, aki nem melózik, szólok is a pasimnak, hogy mondjon már fel, mert én akarom eltartani és te se csajozz tovább. legalább akkor a selejtes értékrended nem öröklődik.

2014. máj. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:

Nem védi senki sem a drogos alakokat, sem az eltévedt nőket (bár ki vagy te, hogy meghatározd, hogy ki jár tévútpn?!). Egyszerűen szánalmas a kérdésed, súlyos gondok lehetnek fejben nálad.


Ja, és mielőtt megpróbálnád azzal nyugtatni magad, hogy én is csak egy tükörbe nézett tinilány vagyok, megsúgom, hogy 22 éves, egyetemista nő vagyok, és a barátom szintén tanul. Nem részegeskedünk, nem drogozunk.

2014. máj. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:

Ezek a válaszok (tisztelet a kivételnek) már annyira kritikán aluliak, hogy a piros kézre se megyek rá.

Ha te ilyen rendes vagy, utolsó válaszoló, akkor meg hogyan is érezhetnéd át azok problémáját, akiknek nincs párkapcsolatuk? Nekem is volt párkapcsolatom, nem az ismerkedéssel van a bajom. Inkább azzal, hogy nem értékelik semmire, ha valaki biztos hátteret tudna nyújtani szemben a link életformával. Ezt olyan nehéz megérteni?


És azt még fel sem hoztam, hogy mekkora ellenállás van a diplomásokkal szemben: egy-kettőre leírják őket, hogy potenciális munkanélküliek. Ezek a szavak nem csengenek ismerősen? Hány fiatal nő szájából hangzik el ez? És ha sikeres/"talpraesett" férfiakról kell beszélni, akkor kikre mutogatnak?

2014. máj. 18. 22:34
 17/30 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező: a pasim sikeres és talpraesett, van diplomája és munkája is, biztos hátteret nyújtana nekem, de nem emiatt vagyok vele. Tudod miért vagyok vele? Mert nem egy szánalmas lúzer, aki a saját hülyeségei miatt másokat ekéz, hanem törekszik a jóra, kedves és megértő.

Szóval az, hogy neked nincs csajod, nem azoknak a csajoknak a hibája, akiknek nem jössz be, hanem neked, hogy még arra se veszed a fáradtságot, hogy más típusú lányokat keress.

2014. máj. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm a nem alfa hímek kategóriájának definícióját: "törekszik a jóra, kedves és megértő." :D Nem alfa hímekhez meg nyilván lúzer nőstények mennek.
2014. máj. 18. 23:40
 19/30 anonim ***** válasza:
100%
ez az érved? erre kaptál diplomát? akkor azt tényleg minden hülye kaphat ezek szerint. gratulálok.
2014. máj. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:

Te jó isten...

Szerintem te vagy egy igazi lúzer, már bocs!

2014. máj. 19. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!