Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért az olyanok kellenek a...

Miért az olyanok kellenek a kb.18-24 éves 'hölgyeknek', akiknek semmilyen jövőjük nincs?

Figyelt kérdés

Már nem is érdekli őket, ha valakinek

- van munkahelye és legális pénzforrása

- van iskolai végzettsége egyáltalán

- ha nem alkoholista és nem dohányzik

- nem drogozik


Komolyan, ezek a szempontok miért nem számítanak? Mégis mit gondolnak a nők, honnan van pénze egy pasinak, a hamisító nyomdából? Nyilván onnan, hogy van tehetségük (iskolai végzettség), munkahelyük (hacsaknem drogkereskedők), és mindez akkor lehetséges, ha valakinek normális életvitele van és nem a diszkókban részegednek le hullára minden nap.


Megdöbbentő, hogy az értelmesnek tűnő nők is az ócska alakokra buknak.



2014. máj. 18. 17:30
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:
Ja és az, kedves lányok, nem gáz egyáltalán, ha a pasitokat anyuci és apuci tartja el még huszonévesen is úgy, hogy se nem dolgoznak, se nem tanulnak?
2014. máj. 18. 17:33
 2/30 anonim ***** válasza:
72%
Téged sem emelt túl magasra a munka és az iskolai végzettség, ha általánosítasz, becsmérelsz és másokat ócsárolsz csak azért mert nekik van valami ami neked nem adatott meg.
2014. máj. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Megszólalt az első tükörbe nézett tinilány? :P
2014. máj. 18. 17:43
 4/30 anonim ***** válasza:
Én dolgoznék, ha lenne mit. 4 szakmám van, abból 1et szeretek és szeretnék is benne dolgozni, de kilátástalan a helyzetem. Tanuljak? Nekem már minden fizetős, egy okj 450e-nék kezdődik, egy egyetem 2 milla, államihoz újra kellene érettségizni, mert nincs hozzá elég pontom, ami 200 e nél kezdődik + amellett meg is kellene élni. Gyári munka mellett, ahol 6kor mész és este 19kor jössz, mindezt havi 100e-ért teljesíthetetlen részemről.
2014. máj. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
Pont, hogy az ilyenek NEM kellenek a lányoknak. Ha valakinek nincs jövőképe, nincsenek perspektívái, az alkalmatlan egy kapcsolatra, a nők nagyrészének pedig ez nem felel meg. Szóval nem is értem, mire fel a kérdésed?! Ja, hogy téged egy munkanélküliért utasítottak vissza és ezért most lehordasz minden nőt.. Ahhammm... kár volt beléd a suli, hülye maradtál.
2014. máj. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:

4# nem tudom, hogy hol élsz és mik a végzettségeid, de én dolgoztam gyárban 3 műszakban és keltem 6kor, de 14-kor végeztem. úgy kerestem 100K-t hogy kölcsönzött munkaerő voltam, akik cégesek voltak 150 körül kaptak, nem tudom, hogy ezzel mi a baj, de ha neked ez a 100K alatt fel sem kelek a mentalitásod, akkor valahol meg is érdemled.

26N

2014. máj. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Szép számmal találni ilyet, éppen ez a baj. Hagynám a fenébe, ha csak egy személyes sértődöttségről lenne szó, és keresnék valaki mást. De állandóan belebotlok ezekbe...
2014. máj. 18. 18:06
 8/30 anonim ***** válasza:
ha állandóan "ezekbe" botlasz, lehet más fele kellene járnod, ahelyett, hogy másokat mocskolsz és hülye mód általánosítasz.
2014. máj. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:

Nekem is egyből az jutott eszembe, hogy ha mindig ugyanabba a típusba botlasz bele, akkor a te készülékedben van a hiba. Mert a nők nem ilyenek, de te valamiért ilyenekhez vonzódsz.

Akkor fel lehetne tenni úgy is a kérdést, hogy miért olyan nőkkel akarnak kezdeni a pasik, akik nem tudják őket értékelni?

2014. máj. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:

Remélem nem a gyakorin ismerkedsz ilyen lányokkal...

de én se értem minek kell itt általánosítani. Szerintem járd körbe az országot egy általad összerakott kérdíővvel, szerezz rengeteg kitöltőt, és utána nyilatkozz, meg fogsz lepődni.

2014. máj. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!