Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk! Nektek időbe telik...

Fiúk! Nektek időbe telik "feldolgozni" vagy hozzászokni a gondolathoz, ha egy lány szerelmet vall?

Figyelt kérdés

2014. máj. 16. 18:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
ha én eddig nem éreztem iránta semmit akkor igen
2014. máj. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan
2014. máj. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ritka alkalmak egyike lenne.

Nem kell feldolgozni. Örülök, ha tetszem valakinek, de ennyi.

2014. máj. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Meglepne a dolog az biztos-
2014. máj. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Eddig egyszer volt ilyem, de nem volt kolcsonos.
2014. máj. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát attól függ. Ha a semmiből úgy előhozza, akkor...


...és volt már ilyen, élből visszautasítom. Mármint, komolyan! Az illetővel nem is ismertük egymást, csak látásból és akkor megkérdezte, hogy nem járnék-e vele. Szerinted? Nem volt ronda vagy ilyesmi, de az alapján amit mutatott a személyiségéből, nem-nem volt. Szóval élből kikosaraztam, jóllehet annak előtte soha senki nem közeledett még így hozzám. És persze csak néztem, mint borjú az új kapura. Mert más lenne, ha jól ismertük volna egymást, stb... de ezt nem tudtam komolyan venni.

Ha olyantól kapom aki szimpatikus és ismerjük is egymást, az persze egész más tészta lett volna, abba valószínűleg belevágtam volna.


23/F

2014. máj. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!