Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Skype-olnank de semmi reakcio?

Skype-olnank de semmi reakcio?

Figyelt kérdés

Irtam egy kulfoldi sracnak facebookon o is latott mar engem de nem emlekszik viszont en igen, nem ez a lenyeg. Irtam vegul hogy meg szeretnem ismerni irta tegnap tok sokat beszelgettunk facebookon vegul megkerdezte hogy van-e skype-om. irtam hogy adja meg a nevet ha skypeolni szeretne irta hogy oke. De ennyit, semmi mast. Oke hagytam. Ma irtam neki hogy "akkor az enyem: xyz.." irta hogy oke majd ha hazaer. Valaszoltam hogy oke nekem is el kell mennem. Ezutan irt hogy oke most mar lehet, de akkor meg en nem voltam otthon, 2 ora mulva irtam neki hogy bocs nem voltam itt (de ugye ezt elozoleg is megirtam) mrg hogy most mar itt vagyok. Irta hogy oke.

Most akkor mi van? Varok skypeon hogy jeloljon be, facebookon hogy irjon, de sehol semmi. Most mit kene csinalnom /irnom?

Elnezest hogy egy nagy katyvasz lett az egesz de mobilrol vagyok.


2014. máj. 14. 19:26
 1/1 anonim ***** válasza:
Az egyetlen dolog amit tehetsz, hogy vársz míg nem jelentkezik vagy sem.
2014. máj. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!