Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy-hogy nem vagyok féltékeny?

Hogy-hogy nem vagyok féltékeny?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tetszik egy fiú, kb. november óta. Most alakul neki egy kapcsolata, ha minden igaz, de egyáltalán nem vagyok féltékeny, pedig az a tipus vagyok. Ez hogy lehet?

Akkor is féltékeny vagyok, ha egy fiú akit vonzónak találok más lányokkal foglalkozik... Akkor ebben az esetben miért nem vagyok az??

Köszönöm a válaszokat:)



2014. máj. 14. 18:30
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

mert nem ismered annyira a fiút, és nem érzel iránta sokmindent, csak jól néz ki. vagy veled nem foglalkozik annyit, vagy nemis beszéltek vagy nemtudom... őt meg talán jobban ismeri, amolyan elfogadás, hogy hát mindegy, lehet nem is illettetek volna össze...blabla.

velem is hasonló történt, ugyanígy ősz óta.. azóta már összejöttek, és igazából szinten nem is érdekel már, pedig eléggé nagyon bejött a srác. de békénhagytam.

amúgy meg addig örülj amíg nem zavar.. :D

2014. máj. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, ment a zöld mancs!:)
2014. máj. 14. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!