Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Bejövök már régóta egy srácnak...

Bejövök már régóta egy srácnak, de nem jöttem vele össze.2-3 hónapja összejött egy csajjal, és én rájöttem mit is halasztottam. Féltékeny vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mostmár rájöttem, jobb lett volna még akkor összejönni vele. Csak nem voltam elég merész. Most már nagyon bejön a srác. Mit tegyek?:( Az is lehet hogy még mindig bejövök neki egy kicsit.

2014. jan. 6. 21:46
 1/10 Generalis ***** válasza:
Mivel a srác nálad kudarcot vallot akkor nincs sok esélyed .
2014. jan. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Mond meg neki, hogy viszonyulsz hozzá, mert ezzel semmit sem veszíthetsz :)
2014. jan. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ha féltékeny vagyok az annak a jele hogy szerelmes vagyok a fiúba?
2014. jan. 6. 21:49
 4/10 A kérdező kommentje:
#2 Félek, hogy elmondnaá a barátnőjének.!
2014. jan. 6. 21:49
 5/10 Költőnő? ***** válasza:
szomszéd fűje...
2014. jan. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"Ha féltékeny vagyok az annak a jele hogy szerelmes vagyok a fiúba?"

Egyáltalán nem biztos.

2014. jan. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Pain for Pleasure ***** válasza:
Szerintem most már hagyd őt, barátnője van. Ha szakítanak, akkor mondd meg neki hogy érzel, a többi meg jön magától.
2014. jan. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

És esetleg hogyan tudnám magam lenyugtatni? Mindig rá gondolok, és nem tudom hogy verhetném ki a fejemből.

2014. jan. 6. 22:00
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem, ez azt jelenti, hogy az egód csattant egyet és most kapálózik. Az ember az egy olyan lény, akinek többnyire az kell, amit nem kaphat meg. Amíg odavolt érted, nem érdekelt annyira, most, hogy már más iránt érdeklődik észrevetted, hogy te nem kellesz. Szerintem ha tudatosítod ezt magadban menni fog. Ezért nem érdemes szétrombolni egy kapcsolatot. Te pedig biztos ezer másikat is találsz.
2014. jan. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem mondani, hogy ég nem ismertem őt, azért nem jártam vele. Egyik ismerősöm, akit barátnőnek lehet nevezni, az exe. Ezért nem akartam ráhajtani + nekem kicsit perverznek tűnt.. mondjuk az is VOLT. De megváltozott.. Akkor változott meg mikor a csajjal kezdett járni.
2014. jan. 7. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!