Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy oldjam meg, hogy ha...

Hogy oldjam meg, hogy ha hódítom a lányt, még véletlenül se legyen féltékeny, irigy rám a testvére?

Figyelt kérdés

Arra a programra, amire járunk, mindig együtt megy el a két lány (nem sok körkülönbség van köztük). Közvetlen vagyok mindkettővel, de csak az egyikük érdekel igazán, mint nő. Hogy csináljam, hogy a másiknak ebből még véletlenül se legyen probléma? Ja és ha kérhetek ilyet, jeleznétek, hogy női vagy férfi hozzászólóval van dolgom?


23F


2014. febr. 3. 22:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Honnan a fenéből veszed, hogy a másik lányt(vagy akár mind2-t érdekled?) Nem vagy te egy kicsit egoista?...

L

2014. febr. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csak azért, mert ebből más helyzetben már volt gond. Ez az egyik. A másik pedig az, hogy ha nem érdeklem, akkor is lehet irigy, hogy a tesóját jobbnak tartom.
2014. febr. 3. 22:19
 3/4 anonim ***** válasza:

Akkor sem értem, hogy miért lenne irigy ezért a saját testvérére..kicsit előítéletesnek tűnsz és még mindig egoistának.

A válasz pedig egyszerű: csak annak csapd a szelet, akit meg akarsz hódítani és vegyél lejjebb az ego-ból.

2014. febr. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azt mondod, előítéletesnek tűnök, és megítélsz, hogy egoista vagyok? Semmi bajom veled így ismeretlenül (egyébként se szokott bajom lenni bárkivel is). Szeretném megérteni, hogy neked miért lesz jobb attól, hogy jól megmondod a magadét? Ha neked jól esik, csináld... csak nem értem. Ha egoista vagyok is, akkor is célravezetőbb egy higgadt, segítő szándékú válasz. Kedves hölgyem, kérem, tartózkodjon a rossz szándékú megnyilvánulásoktól!
2014. febr. 3. 22:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!