Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk ti, hogy reagálnátok egy...

Fiúk ti, hogy reagálnátok egy ilyenre?

Figyelt kérdés

Szerelmes belétek egy lány, nagyon. De előtte 2 éve bejelölte a legjobb barátaitokat fb-n, pedig nem is ismerte őket, ráadásul nem is egy városban élnek. Akkor nem beszélt velük, de most barátaitoknak tetszene ez a lány és írogatnának rá, meg randizgatnának vele. De a lány nem a barátaitól, hanem hanem pont attól a fiútól akarna kapcsolatot összejönnétek vele?

És sokan azt mondják rá, hogy k urv@ pedig valójában nem az csak sok érdeklődője van, akikel ismerkedett randizgatott, de egyikkel sem jött össze nem voltak neki szimpatikusak....

A lány szép lenne, és még szűz! A sok rossz, amit más terjeszt róla, és minden barátodnak tetszene a lány összejönnél vele? Vagy hagynád, mert problémás lenne nektek így ez kapcsolat? 18/l


2014. máj. 14. 10:53
 1/6 anonim ***** válasza:
A f***aszomat sem érdekelne, hogy kit jelölt be facebokon, habát lehet idősebb vagyok és ezért másképp gondolom :)
2014. máj. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
pszichogirl
2014. máj. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Első: én fiatalabb vagyok ,16 és nem érdekel a facebook. Nem is vagyok fent:D

Én hagynám, problémás lenne

2014. máj. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kész elmebaj ez az egész, inkább kihagynám.
2014. máj. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Most mindenki képzeljen ide egy Wat meme-et.
2014. máj. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

dafuq, kellett egy kis fázis késés mire felfogtam, pedig most egész friss és kipihent vagyok :D kicsit egyszerűbben is megfogalmazhattad volna.


18 éves fiú vagyok és nem különösebben érdekelne, ha másokkal randizott meg kavart, ha nem jött össze velük, akk pozitív megerősítésnek érezném, ha velem jönne össze... mert a végeredmény a fontos nem a múlt :D


de lehet, h csak szimplán az kell a lánynak, amit nem szerezhet meg és miután meglenne már nem érdekelné, de akk cáfolná azt az álítást, h nem kvä

2014. máj. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!