Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tényleg ennyire nehéz megfelel...

Tényleg ennyire nehéz megfelelő párt találni?

Figyelt kérdés
Volt már több kapcsolatom is, nagyszerű barátnőim voltak, de egyik sem volt az, akit keresek. Tudom, hogy mit akarok, csak valahogy nem találom. Fiatal nő vagyok, tanult, jóval átlag feletti anyagi helyzettel, jó megjelenéssel, tág érdeklődési körrel. A csavar az, hogy leszbikus vagyok, de mindenki válaszára kíváncsi vagyok. Szerintem a kapcsolat, az kapcsolat mindegy, hogy hetero, vagy homo. Másnak is ilyen nehéz volt élete párját megtalálni?

2014. máj. 8. 15:45
 1/7 anonim ***** válasza:
igen:)
2014. máj. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A kalcsolat az tenyleg csak kapcsolat, de ugye a szamok es lehetosegek alapjan neked nehezebb!


de az teny, hogynnem egyszeru... bar nem szabad mindig csak a jovot nezni meg arra gondolni, hogy eznigy mennxire jomvagy nem... a "tudom hogy mit akarok" az nem mkndig jo, ha kapcsolatrolmvan szo!:)

2014. máj. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2: Azért neked is vannak elvárásaid, nem igaz? :) Nem teljesíthetetlenek az enyémek. :)
2014. máj. 8. 15:54
 4/7 anonim ***** válasza:
Persze, vannak, de nem gondolok ra ugy, mint elvaras... kb olyan elvarasaim vannak, hogy "tessen nekem":D ez eleg tag fogalom... es eleg kulonbozo baratnoim voltak (en fiu vagyok)... nem fontos hogy azert tetszik mert nagy melle van,,vagy mert kicsi... vagy a hajszine vagy y viselkedese... volt flegma baratnom is meg dletvidam is... utobbi jobban megeri:D szoval ah egyetlen elvarasom annyi, hogy tessen nekem... ha nem tetszik, akkor ugyis megvan az oka
2014. máj. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem könnyű, az biztos! Nekem csak 29 éves koromra sikerült. :)
2014. máj. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
heteroként is nehéz... nemhogy leszbiként... :(
2014. máj. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem volt konnyu, az biztos. Eloszor is belul kell mindent rendbe tenni (kinek mit).


Vegul mar not kerestem, lett is volna lehetoseg, de valahogy megilyedtem tole. Aztan megis megtalaltam az a ferfit, akivel eddig a legboldogabb vagyok. :-)

2014. máj. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!