Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek is nagyon nehéz...

Szerintetek is nagyon nehéz megfelelő párt találni?

Figyelt kérdés
2014. jan. 30. 17:42
1 2
 1/15 WheneverYouWant ***** válasza:
Szerintem lehetetlen...
2014. jan. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Szerintem annyira nem nehéz csak kompromisszumokat kell tudni kötni!
2014. jan. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Inkább csak időbe telik. Nehéznek azért nem mondanám.
2014. jan. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Csak azért nehéz mert az emberek manapság túl sok tulajdonságot sűrítenek a "megfelelő" kategóriába.
2014. jan. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Én is így érzem... Főleg, amikor valakivel beszélgetek 1-2 hónapja, majd kiderül valami, ami nálam kizáró ok (pl az egyikük prostizott).. Teljesen felesleges időpazarlás.. :(
2014. jan. 30. 17:44
 6/15 A kérdező kommentje:
Igazából láttam egy kérdést, hogy miért nem segít a nőnek a férj a házimunkába.. És hogy a nőnek anno megfelelőt kellet volna választani.. Hát a fejemet a falba fogom verni, ha valaki ezt valaha a fejemhez fogja vágni, hát a kapcsolat elején honnan tudjam, milyen lesz férjnek?
2014. jan. 30. 17:45
 7/15 anonim ***** válasza:

Én szerintem ez elég nehéz, mert helyileg is, időben is(egyikőtöknek sincs senkije) azonos síkon kell lenni, tetszeni egymásnak kívül és belül is.

Szerencse kell hozzá...

2014. jan. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Nekem szerintem nincsenek nagy igényeim, de írjátok, ha ezek azok..

Őszinte, megbízható, humoros, külsőleg rendben van, max 24 éves budapesti, nem munkakerülő, van némi esze, intelligenciája, órákat tudunk beszélgetni, nem cigizik, nem jár diszkókba..

2014. jan. 30. 17:47
 9/15 anonim ***** válasza:
Hajjaj, de még mennyire... :/
2014. jan. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Kapcsolat elején onnan tudod, hogy nem 2 hét után kezdesz vele kapcsolatba, hanem megismered kicsit alaposabban. (Jó, teljesen nyilván nem fogod megismerni, de talán nem érnek majd akkora meglepetések később.)
2014. jan. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!