Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy kellene közeledni egy...

Hogy kellene közeledni egy feltehetően bi csajhoz, szintén csajként, ha szimpatikusak vagyunk egymásnak, viszont a körülöttünk lévők ebből ne vegyenek észre mást, mint pusztán barátkozást?

Figyelt kérdés
Alig sikerült eddig pár mondatot váltanunk,szal még nem ismerjük egymást. Viszont már többször is szemeztünk,bár ez nem annyira egyértelmű,mert mással is van,hogy többször egymásra nézünk, de a múltkor mialatt beszéltem vkivel azt vettem észre hogy hosszasan néz,majd tovább tartotta a szemkontaktust és elkezdte a haját csavargatni, ezt vehetem egy kicsi jelnek? :) de ha mondjuk vmivel leszólítom, akkor már nyilvánvaló számára is,h akarok is tőle vmit nem? De miután leszólítottam,hogyan tovább, menjem még egy darabig az ismerkedés? Annyira nem akarok direktbe bepróbálkozni nála, szal így mivel szólítsam le, de úgy hogy azért éreztessem vele,hogy szimpi?

2014. máj. 7. 20:04
 1/2 anonim ***** válasza:

attól függ milyen környezetben vagytok..

Nekem pl a suliban volt állásbörze, és az egyik standnál ült egy csaj. Odamentem és annyit mondtam: "Nem vagy te túl fiatal ahhoz hogy ilyen uncsi dolgot csinálj?"


Edzőteremben a másik csajt meg simán megkérdeztem hogy van-e kedve velem edzeni..


Szóval menj oda valami szedett-vedett indokkal és vedd fel vele a kapcsit.

2014. máj. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Esetleg egy ilyen pólóban? :)


[link]

2014. máj. 8. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!