Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Megismertem egy fiút, akivel...

Megismertem egy fiút, akivel mindketten szimpatikusak vagyunk egymásnak. Viszont nem egy városban lakunk. Működhet így? Tetszek neki?

Figyelt kérdés

Szóval hétvégén egy diákoknak szervezett találkozón voltam, ahol már az első perctől kezdve tetszett egy srác. Utolsó este mozizásnál mellém ült, másnap a kirándulásnál végig velem sétált, és az előadáson is olyan közel ült, hogy összeért a vállunk. Búcsúzásnál a szemembe nézett, és kicsit zavarba jött, erre én megöleltem, amit viszonzott és mondtam neki, hogy majd írjon facebookon. Nekem nagyon tetszik, és csak rá tudok gondolni. Első nem "plátói" szerelmem.(ha ezt lehet így annak hívni) Viszont ő 1 órányira lakik tőlem, és nem is tudom, hogy ez így működhet-e. Szerintetek? És ezekből a jelekből azt lehet leszűrni, hogy tetszek neki?

-ugye odaült hozzám, pedig a haverjai nem ott ültek..

-sétánál is össze-össze ért a kezünk

-sokszor összeért a tekintetünk

-valami olyat hallottam, hogy az egyik haverja súgja neki, hogy kapd már el...??? 13/L-14/F



2014. márc. 30. 18:04
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha tetszel neki, akkor majd ír facebook-on, vagy ha vállalkozó szellemű vagy akkor te is kezdeményezhetsz.

1 óra pedig nem sok, ne ez legyen a kizáró ok. Az úton például csinálhatod a házidat.

2014. márc. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!